Wpis z mikrobloga

To co się dzieje ostatnio to piękny przykład foliarstwa.
Lidl przed 7 rano w miasteczku ok 24 tysięcznym, a obsrani p0lacy już szturmują sklepiki aby w 10 minut wykupić wszystko bo umrą z niedożywienia i wielkiego koronawirusa xD

Najlepsi foliarze z ostatnich dni:
- rano po dostawie mięsa w jednym ze sklepów w moim mieście, wykupiono mięso w kilkanaście minut. Podobno ludzie prawie się bili.
- sprinty januszy +50 w walce o mięso/mąke/makarony
- jeden foliarz kupił ostatnio na raz 10 paczek polędwiczek z kurczaka i 10 paczek mięsa wołowego
- drugi wykupił 3 palety chleba xDDDD
- kolejna osoba wykupiła dwie palety mąki.
- znajomy został zwyzywany w kolejce przez foliarza bo niby nie zachował odległości xD

powoli zaczynam wykładać swoje rzeczy, a on mówi "Odległość", to ja mu mówię "Proszę się nie przejmować", a on do mnie "Polaczku, zamknij mordę" XD


Aha i pamiętamy zamykajmy wszystkie siłowanie czy inne małe skupiska ludzi, a sklepów gdzie jest na raz pewnie ze 100 osób albo więcej i nie wiadomo czy ktoś jest chory, czy ci nie kichnie/smarknie w kilkunasto metrowej kolejce to nie.

Zdjęcie nie jest moje.

#koronawirus #covid19 #bekazpodludzi #bekazfoliarzy
Pobierz technojezus - To co się dzieje ostatnio to piękny przykład foliarstwa.
Lidl przed 7 ...
źródło: comment_15841707124tPccafuOIyYgxN4aokBtd.jpg
  • 55
@technojezus:

Zapomniałem, lepiej tracić godność i koczować pod sklepem godzinę, aby być pierwszym przy wejsciu, a potem toczyć batalię z Grażynami i Januszami bo jak nie kupisz 20 paczek mięsa to umrzesz xD


Nie za kazdego mamusia to zrobi.

Ja sie zastanawiam co by bylo, jakby wojna była. Toć ci luszie by się zabili o makaron czy mąkę.


Bo na swiecie nigdy tak wczesniej nie bylo XD