Wpis z mikrobloga

@mecenasek89 dokładnie, stopień rozwoju tej epidemii bardzo mocno wpłynie na wyniki wyborów - jeżeli ogarną sytuację to wygraną mają pewną, jeżeli nie to może być różnie (a bez tej epidemii na pewno by wygrali)
Ogólnie nie jestem za PiSem, nigdy nie głosowałem, #!$%@?ą mnie w zasadzie i nie zgadzam się z nimi w wielu kwestiach ale się zastanawiam jakby postąpiło PO z Kopaczową w MZ na czele w tej sytuacji.


@asd23434asd: Nie jestem za PiS-em, ale...

I myślę że patrzeliby na Europę i czekali.


Ponieważ albowiem? Tego nie wiesz.

Też jestem ciekawe jakby PIS zachowywałby się w opozycji. Ale tego nigdy się nie dowiemy


@
a jest jakiś kraj gdzie nie czekali z reakcją na pierwsze przypadki zarażonych?

@patrykw96: Szwecja - dwa lata temu każde domostwo dostało broszurę na wypadek takich sytuacji. Także w języku angielskim. Od strony 11 w załączeniu.

Szpitale mają specjalne punkty z przyciskami na zewnątrz jeśli ktoś się zgłosi z podejrzeniem, wychodzi wtedy już przygotowany personel. W innym wypadku domyślan procedura jest taka że ktoś zgłasza i sam się poddaje kwarantannie w
źródło: comment_1584134971lB7JDH2SFe7IZRLqlk82M2.jpg
@pomarancza_testovirona: masz rację, za mało testów, otwarte kościoły, szpitale ... Moje zdanie na temat PiSu się nie zmieni, nie martw się, nie zagłosuję na nich chociażby za to jak pluli na naszych lekarzy, to nie jest do wybaczenia. Po prostu zastanawiam się jak w tej sytuacji reagowałoby PO.