Wpis z mikrobloga

@liberum: niestety tylko na win 10
@Wysu: @volski_: ok, wrzucam kody na PW, chodzi mi tylko o to czy gra się odpala i czy ogólnie fajnie się gra, gameplay nie wymagany ale jak tam chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakby ktoś chciał jeszcze jutro ew. potestować to dajcie znać
@jacku: Gra się odpala, wszystko działa tak jak działać powinno, przynajmniej po tych 15 minutach gry, spadek klatek zanotowałem tylko na samym początku gdy odpaliłem pierwszy wyścig, pewnie zaimplementowałeś skrypt do kopania bitcoinów( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedyne do czego ciężko się przyzwyczaić to praca kamery, czasami ciężko siebie znaleźć i oszacować tor jazdy(na obrazku zaznaczyłem gdzie jestem) ale sam model prowadzenia nawet śmieszny, na początku nie wiedziałem
źródło: comment_1584024453tl4viSd71KFYTK6AMorD4M.jpg
@Wysu: Git, dzięki! Nie powinno być tego spadku na początku, może to jakieś niedoładowane tekstury ziemi i po odpaleniu 2 raz to zniknie. Steam robi test na 71 silnikach antywirusowych więc koparka by nie przeszła:) Jak samochód jest za przeszkodą to pojawia się strzałka która Cię prowadzi - to białe. Daj znać jeszcze np. za tydzień czy idzie się przyzwyczaić do tego modelu jazdy

a i najważniejsze - czy przeciwnik nie
@jacku: Na początku miałem problem go pokonać, teraz udało mi się to dwa razy :)

Druga sprawa, nie wiem czy to błąd czy tak ma być ale mimo pokonania komputera, nie odblokowała mi się druga mapa. No i chodziło mi o tą prace kamery że czasami trochę chaotycznie działa, model jazdy jest w porządku.