Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4110
Dziękuję lekarzom, straży, kontrolerom granicznym i wszelkim funkcjonariuszom publicznym, że pracują ponad siły.
Dziękuję rządzącym i opozycji, że jednoczą siły dla wyższego dobra.
Dziękuję sąsiadom, którzy bezinteresownie sobie pomagają.
Dziękuję kasjerom, pracownikom stacji, transportu, elektrowni, wodociągów i wszystkich stanowisk, które umożliwiają codzienne życie.
Dziękuję goraczkujacym, którzy decydują się na zostanie w domu.
Dziękuję zagrożonym COVID-19 za przestrzeganie warunków kwarantanny.
Dziękuję pracodawcom, którzy wysyłają swoje zespoły na home office.
Dziękuję internautom za dzielenie się wartościowymi informacjami i wskazówkami.
Dziękuję studentom za rezygnowanie z imprez, a wierzącym za zaniechanie uczestnictwa w mszy.
Dziękuję ludziom, którzy dokładnie myją ręce i zasłaniają usta przy kichaniu i kaszlu.
Dziękuję sprzedawcom, którzy utrzymują stałe ceny produktów, mimo wzmożonego zainteresowania.

Dziękuję wszystkim, którzy się starają, żebyśmy jak najszybciej wrócili do zdrowego funkcjonowania - nas samych i całej gospodarki.

Wiem, że nie jest idealnie, wiem że zdarzają się mniej odpowiedzialne zachowania, ale jednak miliony ludzi starają się najlepiej jak potrafią. Doceniamy i wzmacniamy konstruktywne postępowania, by dodać sobie sił i motywować kolejnych.

#wdziecznosc #covid19 #koronawirus
Moseva - Dziękuję lekarzom, straży, kontrolerom granicznym i wszelkim funkcjonariuszo...

źródło: comment_1583989939Ek4GOwrOtI4gOvaPB3OLOc.jpg

Pobierz
  • 79
@Planeta_odebete2 Wiem od kierowniczki inpostu, że im badają temperaturę na wejściu do pracy, już od 2 tygodni. Jak ktoś ma temp powyżej 37.5 to jest wysyłany do domu. Najbardziej #!$%@? mnie dzieciaki, które mają w dupie i myślą, że po to mają wolne aby się bawić. Odwołano wszystkie juwenalia itd w Gdańsku to idioci organizują sobie "korononalia"...

To było po prostu do przewidzenia, dlatego nie rozumiem ludzi, którzy śmiało się z tego