Wpis z mikrobloga

#plus #plush Aplikacja mobilna Plus pozostawia wiele do życzenia w kwestii funkcjonalności.
Uruchamiając aplikację należy przejść przez dla okna: pierwsze pokazuje przycisk przejdź do aplikacji , po przejściu pojawia się numer telefonu i pin. Dopiero po wciśnięciu przycisku zaloguj się uruchamia się docelowe menu główne. Jak by nie można było od razu wyświetlić drugiego okna bez komunikatu: Przejdź do aplikacji.
Wyświetlane informacje w menu głównym to jakaś abstrakcja. Informacje o darmowych (lub nie) o rozmowach/ SMSach do sieci Play lub Sami Swoi w dzisiejszych chyba są nie potrzebne. Żaden operator nie rozdziela już kosztów na indywidualne sieci.
Dodatkowo przy tych "kółeczkach" w menu głównym przydały by się daty ważności pakietów, informacja wyświetlana bez konieczności wchodzenia w głąb menu.
Generalnie #plus powinien się uczyć od Play jak powinna wyglądać aplikacja mobilna...

Poniżej załączam screeny.
alquere - #plus #plush Aplikacja mobilna Plus pozostawia wiele do życzenia w kwestii ...

źródło: comment_1583967467xs0EAHw0rbnqGXqRQtt9q7.jpg

Pobierz
  • 12
@alquere:
Pomijam już te logowanie do tej aplikacji ...

jak dałem im ocenę w google play co do aplikacji ze względu właśnie że nie ma daty ważności danego pakietu kiedy się odnowi @Specjalista_Plus odpisał mi że nawet tego nie planują zrobić. Tam powinno być jak jest te kułeczko bez limitu czy nawet interet z limitem pod informacją bez limitu powinno wisieć : ważne do X.X.XXXX czyli data ważności.
Tylko tyle by
@alquere: @Specjalista_Plus:

No to też, ale wez wyciągnij z tego sensowne info kiedy ci się pakiet kończy jak nawalone jest tego do oporu.

Aktywne pakiety: Pakiet 5 GB/30 dni (5242880 KBYTES) 22-03-2020 13:41, GIGA BANK (26214400 KBYTES) 21-05-2020 13:03, Non stop BIG single (999999999 KBYTES) 21-05-2020 13:03, Extra 6 GB (5541856 KBYTES) 22-03-2020 07:37

To powinno byc zdecydowanie bardziej przejrzyste po zainstalowaniu apki liczyłem że tak właśnie będzie.

Masz pakiet