Wpis z mikrobloga

@kamdz: Niby tak ale temat kościoła to temat tabu nawet nie rozmawiają o tym czy może to być zagrożeniem dla nas. Na co te ich starania jak to wszystko w niedziele jebnie.Mam tylko nadzieje że będzie duża grupa katolików którzy nie są fanatyczni i zostaną w domu.
@kamdz: Jestem tego samego zdania, radykalne środki pomogą rozłożyć w czasie to co się dzieje.

Jedyny minus to brak zamknięcia kościołów. Z drugiej strony nie wiem jakie są procedury czy w ogóle może takie coś zrobić.

Oby ludzie nie poszli do kościoła i obejrzeli mszę na żywo w TV dla wszystkich będzie bezpieczniej.
@kamdz: bo nie mają innego wyboru, inaczej będziemy totalnie w dupie i są tego świadomi, co niby mają innego robić?

Dla mnie są śmieszni, zamykają teatry i kina, ale w kościołach ma być więcej mszy xD
@Zigfriddo:To jeszcze nic bo warzywa i owoce można umyć pod ciepłą wodą z mydłem . Pieczywo do mikrofali albo do piekarnika na powyżej 70 stopni. Jak na ciebie kichnie to już kaplica. Jednak jak ci taka stara baba zachoruje w kościele to nie wróci do kościoła tylko zgłosi się do szpitala i zabierze kolejne środki medyczne i ludzkie których w kraju będzie brakować.
@kamdz: Jak uniknąć losu Włoch gdy testów nie robią (co to jest 1500 testów?), leków i innych pierdół zaczyna brakować w szpitalach, ludzie uciekają ze szpitala i paradują po mieście. Oni nie są przygotowani, liczą że zaraz Dziwisz otworzy swój sejf i urządzą procesje z relikwiami papieża i to przegna zarazę od Polski.
Jak chcą walczyć z chorobą gdy planowana jest większa liczba mszy w niedzielę? Tu powinno odradzać się chodzenie
Dokładnie tak.. xDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kurczakos1: dziennikarz się pytał, czy mają zamiar zamknąć kościoły(pytanie urwane, na nagraniu jest tylko jego część, ale na polstnews znajdziesz całą konferencję i możesz wysłuchać pytania):
Zapaczony - > Dokładnie tak.. xDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kurczakos1: dziennikarz się pytał, ...
@kamdz: To nie dzięki ministrowi tylko pewnej zaściankowości Polski. Tak jak z tą dżumą w średniowieczu, która wybiła większą część Europy a do Polski albo nie dotarła albo dotarła ale nie uczyniła dużych szkód. Po prostu przez Polskę nie przewalają się takie tłumy obcokrajowców, głównie turystów jak we Włoszech.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziadeq: USA ma taką rezerwę respiratorów i sprawną gwardie narodową że w żaden sposób z Polską nie można ich porównywać. Oni nawet przy pełnej epidemii się nie załamią.