Wpis z mikrobloga

@Comparere: Wersja po prawej ale tylko dlatego że źle nam się czyta tekst wyrównany do prawej - nauczeni jesteśmy czytania od lewej do prawej więc gdybyś w pierwszym przypadku wyrównał tekst do lewej to już nie było by tak oczywiste który lepszy
  • Odpowiedz
@Comparere: na początku serii myślałem że ta "zabawa" będzie spoko i się w końcu pojawią ciekawe konwersacje UXowe na wypoku, ale teraz myślę, że to zrobi mnóstwo smrodu i gówna, a ludzie spoza branży tylko wyrobią sobie niewłaściwe opinie, bo user experience tu jest tyle co w ładnych obrazkach na dribble - czyli prawie zero.

  • Odpowiedz
@OfensywnaPyra: nie jesteś - jeśli bardziej odpowiada Ci lewy projekt tzn. że nie przywiązujesz wagi do tego co widzisz... Widzisz fajne ikonki i jakieś nic nie znaczące lipsum więc oceniasz to gdzie ikonki wyglądają korzystniej - a korzystniej faktycznie naszym zdaniem wyglądają z lewej strony.

- tylko że z ikonek nie dowiesz się czy to sklep z agd, kiblami, klimatyzacją i oświetleniem czy aplikacja do sterowania inteligentnym domem a z prawdziwych
  • Odpowiedz
@crejzus: Dzięki Mirku za konstruktywną krytykę. Faktycznie mogłem w tym przypadku odpuścić to Lorem ipsum. Zapamiętam. A zamysł był taki, aby przedstawić menu aplikacji do obsługi inteligentnego domu.

@Kien: Nie przekreślaj tego tak szybko. Też bym chciał, aby pojawiły się ciekawe konwersacje UX'owe. To wszystko chyba zależy od nas. Ja będę się starał poprawiać każdego dnia. Prawdopodobnie masz dużo większe doświadczenie, dlatego mam nadzieję, że będziesz nakierowywał mnie i innych
Comparere - @crejzus: Dzięki Mirku za konstruktywną krytykę. Faktycznie mogłem w tym ...

źródło: comment_1583919220BiudZeq4lxKg6aP41ruoiD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz