Wpis z mikrobloga

Chciałabym się odnieść do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/47850665/chcialabym-sie-odniesc-do-tego-wpisu-link-czy-to-j/
#wgw

Czy to jest sukces użytkowniczek wykop? Bo chyba czegoś nie rozumiem. Czyli jeśli takie chopaki ja i mi podobne które komentujo tagu #wgw bo nie lubią swoje ciało i ekscybionizm, są tutaj piętnowani? Nie mam na myśli zaczepnych komentarzy tylko to, że użytkownicy tego portalu odnajdują profile chłopaków i im niszczą życie. Czy to jest normalne?
Wy którzy to robicie powiedzcie mi daczego? Dla tych 300-900 + pod zdjęciem gołego dupska o których po paru miesiącach nikt nie pamięta?


Proszę właściciela tagu #wgw by napisał: „Jeśli dodasz gołego cyca pod tym tagiem to zniszczymy komuś życie bo lubimy +”
Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych snów.

#olawgw <— do obserwowania/czarnoliswowania
#wgw

Epatowanie nagością bardzo źle wpływa na brzydkie kobiety - wpędza je w kompleksy. Nastolatki popadają w anoreksję.

Mężczyźni popadają w depresję, nie mając szans na wydupczenie lachona. Samobójstwa mężczyzn to fakt, a nie wymysł jakieś cycatej atencjuszki. 80% samobójców to mężczyźni, częsta przyczyna to brak kobiety i perspektyw. Ilu wykopowiczów popełniło samobójstwa - pewnie kilkunastu. Warto wspomnieć Debila Leśnego - o nim wiemy.

Ale takie jest życie - próżne atencjuszki mają prawo gołe dupska wrzucać, tak samo jak każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, wymiana informacji jest prawem (teoretycznie) gwarantowanym przez Konstytucję.
  • 15
Epatowanie nagością bardzo źle wpływa na brzydkie kobiety - wpędza je w kompleksy. Nastolatki popadają w anoreksję.

Potrzebne źródło

Mężczyźni popadają w depresję, nie mając szans na wydupczenie lachona.

Potrzebne źródło.
ps. brak szans jest w twojej głowie i nie należy go mylić ze #!$%@?, to dwie różne rzeczy

Samobójstwa mężczyzn to fakt, a nie wymysł jakieś cycatej atencjuszki.

?

80% samobójców to mężczyźni, częsta przyczyna to brak kobiety i perspektyw.

Potrzebne
@vincent38: Chłopie skąd Ty się urwałeś. Nie na tym polega dyskusja i polemika, ale widzę że dla Ciebie już za późno, skoro wszystko widzisz jak jakąś pieprzoną walkę. Jaki wstyd i kompromitacja, jaka umowa?
@Budo: O faktach się nie dyskutuje. Jak czegoś nie wiesz - nie bierz udziału w dyskusji. Jak twierdzisz, że to nieprawda - wyciągnij asa z rękawa i napisz "nieprawda, że mężczyźni to 80% samobójców, bo tylko 79%!" - w ten sposób pokazujesz swoją wiedzę, wtedy ja moge ci przyznac rację, albo pokazać inne dane. Jak dopytujesz się o podstawy, nie mając pojęcia to wychodzisz na ignoranta, jeśli robisz to tonem wyniosłym