Wpis z mikrobloga

@szirju125: Jak nie trawie DT tak tutaj mogę tylko przyklasnąć. Nie rozumiem dlaczego z odwoływaniem wszystkich imprez oraz zamykaniem szkół czekamy do momentu jak będzie więcej zarażonych. Chodzi o rozwleczenie epidemii w czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szirju125: jak sraczki o koronawirusa nie lubię, tak patrząc po genialnych pomysłach polskiego Janusza to dochodzę do wniosku, że choćby i godzina policyjna była i kwarantanna wymuszana wojskiem, to jeden z drugim geniusz i tak by się o to zesrali i dawaj przez płot, bo w tamtym sklepie hehe harnold 10 gr tańszy butelka kurła. A o ignorowaniu objawów chorób i stwierdzaniu "mje to nic nie jest" to można jebnąć epopeje.
  • Odpowiedz
@chuckmls: nie ma czegos takiego jak lewica czy prawica gospodarcza, podzial na lewice i prawice dotyczy swiatopogladu i jest tak w całej europie, podział o którym ty piszesz funkcjonuje jedynie w USA i to w całkowicie innych realiach niz u nas, pewnie jestes wyborca konfederacji bo to właśnie Korwin wmówił ludziom te głupoty
  • Odpowiedz
@OddajButa123: owszem jestem wyborcą konfederacji, nikt mi niczego nie wmawiał, nam wmawiać nie trzeba bo używamy mózgów, a nie studiujemy Marksa bez refleksji łykając benzo i grzejąc opio jak lewaczki ;)
  • Odpowiedz