Wpis z mikrobloga

to byla niesamowita liga weekendowa, nigdy jej nie zapomne
mialem bilans 14-2 (lepszy niz moj skill, ale w 4 czy 5 meczach z rzedu ogralem klasowych rywali), z ktorego zrobilo sie nagle 16-12! chyba zmeczenie wzielo gore (gralem dwie LW w jeden weekend - w drugiej wbilem 12-5 czy jakos tak i dalem sobie spokoj) i nie bylem w stanie sie skupic, dostawalem tez (co zrozumiale) mocnych rywali, nie robilem RQ, ale po dwoch porazkach z rzedu wypierdzielilo mnie z futa i klasycznie zaliczylo porazke, komunikat, ze ucieklem z meczu, a pozniej zaczela sie jazda bez trzymanki i przegralem 1-8 xD chyba #!$%@? wzial gore, ale nie mialem czasu zeby konczyc rano czy w srodku nocy

przy 2 meczach do konca ani nie wierzylem, ze uda mi sie wbic ten pick 87+ ani nawet wbic golda2, ale...nagle moi pilkarze zaczeli grac w pilke i pierwszy mecz skonczyl sie 3-1 (chociaz do przerwy prowadzilem 1-0 majac ZERO celnych strzalow, bo gol padl po strzale Sissoko "na pusta" po odbiciu od Varanka przeciwnika), drugi 4-1 i RQ rywala i zrobilem 18-12, ale starczy juz tego i LW raczej mowie stop, raczej, bo brakuje mi 2x G3 do 300 wygranych (no, 29, wiec 2x G3+1 wygrana), najblizszej na pewno nie tkne

pick w komentarzu, bo na takiego pilkarza czekalem, bo mam de Vrija 87 if do przepalenia, dodam ze Pana nr 2 i Pana nr 3 juz dostalem w czerwonych wersjach i obu przepalilem, grunt ze nie 87 za TRYHARD 30 (a w zasadzie prawie 50) meczow
#fut
  • 7
@dulux23: bardzo dlugo nie moglem sie do niego przekonac, ale stwierdzilem, ze nie bede kupowal zadnej karty (chociaz zastanawialem sie czy nie wrzucic tam na LCAM Mbappe) na jego miejsce i zaczal robic robote jak sie go nauczylem, ze tak powiem
14 punktow w klasyfikacji kanadyjskiej to jest ponad 20% udzialu w bramkach (wszystkich strzelilem 66 w tej LW, stracilem bardzo duzo, bo 48, ale 8 w jednym meczu :D), wiecej
@pnowak94: nigdy do tej pory takie cos mi sie nie przytrafilo, za pozno zaczalem grac po prostu na glownym koncie pozostala polowe i juz nie dostawalem fletow, ktorych moglbym sklepac po jakiejs serii porazek
gdyby nie pick 87+ za 18 wygranych to na 14-2 bym skonczyl, dwie porazki (2-3 i 1-2), wyjebka z serwerow przy 0-0 na poczatku meczu, pozniej 1-8 i bylo 14-6 i wjechalo zmeczenie polaczone z #!$%@?, no