Wpis z mikrobloga

@OvIce: Szczerze to w kratkę. Przyjemny czołg i w komfortowych warunkach to maszynka do dmg, ale nieudane bitwy zaskakująco często też mi się zdarzały, chyba jeszcze musimy się lepiej poznać, bo to początek naszej przygody.

Plusy:
+ szybkie przeładowanie magazynka
+ wysoki dpm
+ można pograć na wieżę w większości sytuacji
+ zaskakująco mobilny - myślałem, że będzie gorzej, a tu jest sporo map w których na miejscówkę dojeżdżasz pierwszy, a
  • Odpowiedz
@Seee: Dzięki za taką wyczerpującą odpowiedź! Sam gram tylko randomy, nie mam klanu i raczej jestem za słaby na takie zabawy, a w tym drzewku będzie dobrze jak zdążę kupić IX, i tak pewnie już zostanie, bo mam inne, lepsze, czołgi do kupienia. Wielu ludzi pisze że jest właśnie sytuacyjny i albo go wykorzystasz albo się nie uda, bo bitwa potoczy się inaczej.
  • Odpowiedz
@OvIce: Yhym, więc wykorzystaj tylko wierzchołek do podciągnięcia linii i wyszkolenia załogi - to też spora wartość dodana i się opłaca, a do X się spieszyć nie musisz.
@Kaczorra: Najlepsze, że to była Wielka Bitwa i mnie zbalansowano centralnie w samą wieżę z przebiciem z odległości pewne jakiś 900m...because why not xd.
  • Odpowiedz