Wpis z mikrobloga

@Zavis: Najżałośniejsze u mnie była taka sytuacja, w której samorząd zakupił rozkładany basenik, na jakieś juwenalia, a po juwenaliach miał stanowić atrakcję na wypadek wielkich czerwcowych upałów.
Gdy władze uczelni za pośrednictwem kierownika domu studenta dowiedziały się o tym, nakazano samorządowi #!$%@?ć ten basen w #!$%@?, z racji zagrożenia epidemiologicznego - woda nie była wymieniana a każdy tam właził w ubraniach, w tym w przepoconych skarpetach.
Ból dupy był co najmniej
@whiteglove samorządy studenckie to taki spęd dynamicznego normictwa i to takich najgorszych, bo oni są tak nachalnie, narzucająco dynamiczni. #!$%@? tam że ktoś sobie baluje, pije, wolno jemu. Ale ci z samorządu są tak bezczelni że jeszcze musza innym wmawiać, że jeśli ktoś nie jest tak normicki jak oni to widocznie jest jakiś po je ba ny i no co ty na melanzyk nie pójdziesz akurat hehe organizujemy zobaczysz niezapomniane przeżycie. Tfu!
@Alex_mski: bo nikt normalny kto ma życie i własne zajęcia nie da #!$%@? o udzielanie się w stowarzyszeniu organizowania #!$%@? imprez i innego rodzaju cyrków dla spizganych i #!$%@? dzbanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@whiteglove: ja kiedyś widziałem taka loszke z jakiegos samorządu studenckiego
#!$%@? jaka ona była dynamiczna to mi się nie mieściło w glowie, każdy jej ruch był tak dynamiczny że tego się nie da opisać słowami

pamiętam ja do tej pory chociaz widziałem ja może z 20 minut, takie wrażenie na mnie wywarla
wątpię żeby ktokolwiek był w stanie pobic jej poziom dynaminy
@CREATE_USER nie do końca ¯_(ツ)_/¯
"❗️UWAGA❗️

Komunikat Rektora prof. dr hab. Andrzeja Kalety dotyczący koronawirusa:

"W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, apeluję do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, mających objawy grypopodobne, aby nie uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych. Usprawiedliwieniem nieobecności będzie oświadczenie studenta.

Upoważniam też nauczycieli akademickich do wypraszania z zajęć studentów, u których zauważą takie objawy. Proszę społeczność akademicką naszej Uczelni o wyrozumiałe podejście do podejmowanych przeze mnie prewencyjnych decyzji."

http://www.ue.wroc.pl/p/dla_pracownikow/zarzadzenia_pisma_okolne_rektora_2020/komunikat_rektora_4_2020.pdf"
@galaretkaa33: No ok, ale reszta uczelni robi podobnie że odwołują zgromadzenia, ale wykłady na kilkaset osób się odbywają i nie da się zwolnić na oświadczenie. No i jeszcze jest kwestia tego że ok będą zwolnieni z zajęć, ale pewnie i tak będą musieli to odrabiać, to spora część osób która ma jakieś tam objawy stwierdzi że lepiej się przemęczyć na zajęciach chorym niż się później bawić w jakieś odrabianie, poprawianie itp.