Wpis z mikrobloga

jak wyglądają i gdzie są turnieje pokerowe? Tzn. Gdzie znalesc na internecie rozpiske turniejów, nie chodzi mi o takie cos ze idziesz do kasyna i swoją kasą dysponujesz, tylko turniej w którym wplacasz kase zeby grac i zetony dostajesz i grasz, czy cos takiego. Mozecie mi przy okazji powiedziec jak wyglądają turnieje pokera jeżeli się myle. No i gdzie online grać w pokera za realną kase i za wirtualną, jakie strony polecacie
#poker
  • 14
@Ptrg: ale chodzi mi, o to jak wyglądają turnieje, one wyglądają tak, ze np są wpisowe zalozmy 100zl, i dostają wszyscy gracze zetonow tyle samo, i wygrany cos tam wygrywa, czy moze sa wpisowe i za swoja kase kupujesz zetony i nimi obracasz?
@NLF1337: w kasynach możesz grać cash czyli to co ostanie podałeś, siadasz przy stoliku w określonych godzinach i grasz, turniej zaczyna się o godzinie x i do godziny y możesz dołączyć kupując x żetonów na start i grając wraz ze zmieniającymi się poziomami ciemnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NLF1337: płacisz wpisowe, dostajesz określoną sumę żetonów, gracie aż ludzie będę odpadać, płatne w złotówkach za miejsca
@Ptrg: hmm wydaje mi się ze jak byłem pare lat temu na turnieju pokazowym i miałem przyjemność grać w wwie w hicie i olympicu chyba, to wydaje mi się ze grali coś na boku, ale może mylę z czymś słowackim :p
w kasynach możesz grać cash


@kam15: Czy to potwierdzone info? Ustawa hazardowa zabrania cash games. Wiem, że są pewne kruczki, które pozwalają to obejść, ale jak częste jest to w praktyce? Czy np. w Warszawie albo Lublinie są miejsca, gdzie mógłbym faktycznie pograć cash games?
@kam15: może coś nieoficjalnego grali?
@Trias: legalnie nie, nielegalnie pewnie grają po domach. Oba te miasta są na tyle duże, że jakbyś się wkręcił w środowisko to pewnie byś coś tam pograł.
@Trias: wiem ze w krakowie sylwia z pokerbreak robiła na mieszkaniu coś na wpolprofesjonalne, podpytaj na grupach jakichś... jak ja się interesowałem tematem z 3-4 lata wstecz to dawało się grywać w niekasynach nieoficjalnie
@Trias: tak jak kolega @ptrg pisze, plus na odpowiednikach legalnego pokera jeśli istnieją - tam tez mogą być jakieś informacje, w krk możesz tez pogoglac a6 hands na fb, ale z tego co widzę to się zwinęli niedawno
@Trias: Potwierdzone, nie ma legalnej gry cash. Poza tym, w jakich kasynach w Polsce zagrasz jeszcze w pokera? Są nielegalne ligi w każdym mieście, ale nie wpuszczą tam byle łebka i tam chodzą goście, którzy jeżdżą regularnie grać w Czechach, na Słowacji, do UK czy na Maltę. W Polsce poker oficjalnie praktycznie nie istnieje. Legalny to raczej ciekawostka, ale nie ma tam dobrej gry. Zazwyczaj nie pozwala na to czas, struktura
@kam15: XD
ludzie gra cash na pieniadze nawet w domu jest nielegalna w Polsce. Nie piszcie glupot. W Polsce możesz grasz w kasynach oraz w podmiotach które mają zgodę od Ministerstwa Finansow. W Warszawie mozna pograć turnieje w Hicie w hotelu Gromada, od poniedziałku do soboty. Wpłacasz wpisowe od 50-200 zł (w zależności od dnia) i dostajesz określoną ilość żetonów do gry. W kasie jest zazywczaj ok. 10% ludzi uczestniczących w