Wpis z mikrobloga

@levusek1992:
4-5k
(wymiana wanny na brodzik 140 cm, szklane drzwi 140cm, trochę nowych kafelek, lustro z podświetleniem led, szafka, blat drewniany i umywalka, kafelki na podłogę, przeniesiecie punktu wodnego i kanalizacyjnego, bateria z deszczownicą i termostatem, pracownik, dodatki, pomalowanie sufitu).
Jakbym miał skuć resztę kafelek (sam) i położyć nowe (wziął bym kogoś) to jakoś +3k.
Przy czym mam bez kibla.
@levusek1992:
No tak, ale: sam przyklejałem lustro, przykleiłem wokół korytka na led, przylutowałem kable do led, sam przeniosłem kontakt, sam zaprojektowałem, mierzyłem wszystko ze sto razy, zamawiałem każdą część z innego sklepu, pomagałem kłaść kafelki i osadzać brodzik. Sam podłączałem kanalizację (punkt pod baterię już hydraulik). Więc jeśli jesteś gotów poświęcić też trochę swojego czasu to wyjdzie taniej :)
@deryt No i tu widzę realną cene. Z kim nie gadam to gadają że 15k za małą łazienkę 5m


@levusek1992 wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania i na jaki standard liczysz. 4-5k to cena dobrego zestawu podtynkowych baterii łazienkowych (umywalkowa + wanna/prysznic) i może jeszcze umywalki dobrej jakości. Z drugiej strony jak chcesz tanio to pójdziesz do castoramy to i w tej cenie kupisz prawie wszystko do łazienki.