Wpis z mikrobloga

Elo, miałem takie #perfumy
- invictus paco rabane- nie podobami się, mało męski i ma taki cytrynowy zapach
-givenchygentleman only- też taki mocno spirytusowy zapach (chciałem napisać smak), nie podoba mi się, za ciężki
-givenchy gentleman edt- z wierzchu mało męski, w głębi czuć taki mocny spirytusowy, jak stare męskie perfumy zapach- nie podoba mi sie, za ciężki
-jakiś str8- strasznie cytrynowy zapach do kitu, większość w marketach jest właśnie taka cytrynowa

Chciałbym abyście mi polecili zapach męski, ale odświeżający, nie takie jak te powyżej. Tylko żeby nie miał cytrynowego zapachu. Nie wiem czy dobrze określam ową cytrynowość, ale nie cierpię tego, coś jakby odświeżacz powietrza, albo ciężkie perfumy damskie. Najbardziej podoba mi się typ zapachów jaki stosuje moja koleżanka, która lubi męskie (chyba unisex to się nazywa) zapachy. Nie będę się jej pytał jaki to zapach bo trochę siara i nie zawsze go stosuje ale może znacie właśnie takie zapachy dla mężczyzn. Jak go sobie przypomnę to jest on odświeżający jak żel pod prysznic, ale bez takiej cytrynowej woni, która wchodzi głęboko do gardła i nie pozostawiający później uczucia głębi starych perfum męskich. Na pewno w gazetkach avonu takie są, jak kiedyś pocierałem stronę to był taki podobny zapach :D
  • 12
@venividi: a to chociaż męski zapach jest? :D Sorry za głupie pytanie ale ja z tych co czasem muszą przystanąć w wejściu w sklepie z ubraniami, żeby nie pójść przypadkiem do damskiego działu
: a to chociaż męski zapach jest? :D Sorry za głupie pytanie ale ja z tych co czasem muszą przystanąć w wejściu w sklepie z ubraniami, żeby nie pójść przypadkiem do damskiego działu


@Kofas: Kupuj Kourosa w ciemno jak chcesz pachniec jak mezczyzna