Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam pewien problem natury seksualnej, potrzebuję trochę seksu, bo od ponad 2 miesięcy nie ruchałem się ze swoją dziewczyną, bo wyjechała do innego kraju. Co byście zrobili na moim miejscu, bo nie chce mi się tracić 10h na podróż w jedną stronę do niej i ponad 500zl za transport, poza tym za bardzo czasu teraz nie mam na to, więc myślałem o tym żeby iść na divy w swoim mieście, za jakąś spoko wyjdzie z 200zl i na miejscu mam seks. Boje się że kiedyś przez przypadek jej się wygadam o tej sytuacji. Ja mam 24 lata, a dziewczyna 22 jakby to coś znaczyło, a jesteśmy razem od 3 lat i nigdy jej nie zdradziłem.
#divyzwykopem #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

Co wybrać?

  • Dziewczyna 63.0% (145)
  • Diva 37.0% (85)

Oddanych głosów: 230

  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? z własnego doświadczenia powiem że te 200zł to jak psu w dupe, nigdy nie poruchasz godzine bo zawsze cię bedzie poganiać, nigdy nie bedzie wygladac jak na zdjeciu a na sam koniec karze ci zwalić sobie ręką bo nie bedzie sie jej chciało brać twojego smierdziela do gęby bo robi to 12 razy dziennie.

Więc serio jeśli ją kochasz nie popełniaj takiego błędu zwal konia i 200 zł w
#!$%@? z własnego doświadczenia powiem że te 200zł to jak psu w dupe, nigdy nie poruchasz godzine bo zawsze cię bedzie poganiać, nigdy nie bedzie wygladac jak na zdjeciu a na sam koniec karze ci zwalić sobie ręką bo nie bedzie sie jej chciało brać twojego smierdziela do gęby bo robi to 12 razy dziennie


@LubelskyPL: tak było i jeszcze w cenie jest tylko jedna pozycja w sensie ona na plecach
@Anoniemamowy: a No i jeszcze jak będziesz chciał coś powiedzieć żeby ci oddała kasę bo ci się nie podobało albo siusiak cię już swędzi hehe to powie ze jeden telefon i ktoś już cię będzie łamał pod klatka true story