Wpis z mikrobloga

A co masz do jej hobby? :>


@magnes125: Ma je ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już jak zacząłeś, to nie przestawaj i nie przeszkadzaj sobie. Najlepiej jak już wpadasz w trans, tracąc poczucie miejsca i czasu.


@magnes125: Nie bo już mnie łapy i plecy bolą

Najwyżej jutro obudzisz się papryką.


@magnes125: Wtedy ktoś będzie o mnie dbać ()
@Niewiemja:

Ma je ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parapeciara to żadne hobby przecież. Myślisz, że pikowacz papryk, to już hobby aspirujące do czegoś więcej?

Nie bo już mnie łapy i plecy bolą

Zazdro. Chciałabym tak pikować i tak przesadzać, żeby nie móc się podnieść, ale nadal nie mam ziemi. Kupiłam sobie za to kolejne doniczki bo zapomniałam, że kupiłam je wczoraj.

Wtedy ktoś będzie o mnie dbać (
Parapeciara to żadne hobby przecież. Myślisz, że pikowacz papryk, to już hobby aspirujące do czegoś więcej?


@magnes125: Bardziej chodziło mi o to że sie dopieprza do jej hobby bo sam żadnego nie ma i wystarczy że je ma żeby stwierdzić że jest niefajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale nadal nie mam ziemi


@magnes125: Wpadaj, zostało mi jedynie jakieś 200l ale moge sie podzielić

W takim razie
@Niewiemja:

Bardziej chodziło mi o to że sie dopieprza do jej hobby bo sam żadnego nie ma i wystarczy że je ma żeby stwierdzić że jest niefajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, wiem. Już to pisałam, ale wartościowanie hobby innych osób mnie doprowadza do szału. A tutaj najbardziej #!$%@? się do bab bo czymkolwiek by się nie zajmowały, to warte jest to co najwyżej wyśmiania.

Wpadaj, zostało