Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zader7: ale jacy nasi? Nie zakładaj, że każdy mieszka w Polsce to raz. Dwa, że to nie propaganda tylko fakty. Trzy, jutro zamykają u mnie wszystkie szkoły i uniwerki na miesiąc, maski nic nie dały.

Ps. Maski powodują więcej szkody niż pożytku, bo tylko kumulują wirusa i bakterie.
@blinxdxb: szybko przeczytałeś cały raport. :P

Jesteś w masce i ktoś na ciebie kichnie albo kaszlnie. I co? I jestes chory


@blinxdxb: skoro maska zwiększa szansę na nieprzedostanie się wirusa nawet stokrotnie w stosunku do tego jakby się jej nie miało to jednak niekoniecznie od razu musisz być chory.
@Krupier: Tyle dobrze. Na tym cudownym, tolerancyjnym zachodzie osoby o azjatyckim wyglądzie są dosłownie stygmatyzowane, a w wielu sklepach brakuje nawet wody w butelkach. Emeryci na speedzie pakują zamrażarki pod korek... Interes się kręci, to też ma wpływ na wskaźniki.
@tank_driver: no widzisz, a na wykopie co chwila przeczytasz jak to nasze społeczeństwo jest głupie, żałosne, pełne "grażyn i januszy". A piszą to osoby często młode nie zdając sobie sprawy, że w taki sposób sami stają się tymi "januszami".

A ja bym jakąś kaczkę po pekińsku i sajgonki nawet #!$%@?ł na ciepło teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: w pierwszym zdaniu masz nazwę, widać, że raczej Ty nie przeczytałeś co wklejasz. Druga sprawa, że chodzi o to, żeby wirus nie przedostał się na zewnątrz a nie do środka. Po co wklejasz coś czego nie rozumiesz? Myślisz, że chirurg nosi maskę, żeby się nie zarazić bakteriami albo wirusami od pacjenta z otwartą klatka czy raczej żeby jednak nie zarazić operowanego? Ogarnij się
w pierwszym zdaniu masz nazwę, widać, że raczej Ty nie przeczytałeś co wklejasz.


@blinxdxb: generalnie to nie lubię ludzi, którzy nie wykazują się inicjatywą i którym trzeba wszystko pokazać paluszkiem, ale zrobię wyjątek:

Surgical masks and filtering facepiece (FFP) respirators were tested on a human volunteer using

an inert aerosol challenge. From the results of this study, it can be concluded that surgical

masks will mitigate a mean reduction factor of
@blinxdxb: > Consequently, the current UK Pandemic

Influenza Infection Control Guidance recommends the wearing of fluid-repellent surgical masks

for those workers who are in close contact with symptomatic patients as protection from

droplets/splashes and recommends the use of respiratory protection (i.e. FFP3 respirators) for

circumstances in which aerosols are generated as a consequence of medical procedures


Oczywiście. Ty rozumiesz i wiesz lepiej, jesteś ekspertem epidemiologiem, a maseczki zdrowemu człowiekowi się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: człowieku to chodzi o to, żeby ludzie w maskach nie zarażali innych a nie odwrotnie, ile jeszcze można to pisać?

Wklejasz coś czego nie rozumiesz to masz może coś łatwiejszym angielskim napisane.

https://www.nytimes.com/2020/02/29/health/coronavirus-n95-face-masks.html

The surgeon general on Saturday urged the public to stop buying masks, warning that it won’t help against the spread of the coronavirus but will take away important resources from health care professionals.
Wearing a mask is
człowieku to chodzi o to, żeby ludzie w maskach nie zarażali innych a nie odwrotnie, ile jeszcze można to pisać?


@blinxdxb: nie, nie tylko o to chodzi.

Z ignorantami nie rozmawiam, dałem ci raport. Co z nim zrobisz to już mnie nie interesuje, dla mnie możesz żyć w niewiedzy po wsze czasy, whatever.

Na wykopie głupków nie brakuje.


@blinxdxb: dokładnie. Szczególnie takich powtarzających brednie, że maski nic nie dają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: dałeś raport na temat grypy dodatkowo potwierdzający to co napisałem, wkleiłem Ci wypowiedź władz i dalej brniesz. Jesteś trollem czy kim? To moja ostatnia odpowiedź, bo z trollami dyskutować się nie da. Podszkol angielski, przeczytaj jeszcze raz raport, który wkleiles, potem rozróżnj, że wkleiles coś na temat innej choroby (ale zasada podobna) a potem weź się ogarnij. A na koniec jeszcze się odnieś do linków, które wkleiłem, bo tego zapomniałeś.
dałeś raport na temat grypy


@blinxdxb: a grypę powoduje co? Zimny wiatr i mokra głowa?

dodatkowo potwierdzający to co napisałem


@blinxdxb: to chyba masz problem z rozumieniem tekstu pisanego.

wkleiłem Ci wypowiedź władz i dalej brniesz


@blinxdxb: nie brnę, starałem ci się pokazać twoje błędne rozumowanie prostym raportem. Nie zrozumiałeś albo nie masz jaj się przyznać do błędu to trudno, nie będę cię przekonywał, wisi mi to.

To moja
A ja bym jakąś kaczkę po pekińsku i sajgonki nawet #!$%@?ł na ciepło teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Krupier: Ach to też. Chińskie restauracje zwykle są oblegane, teraz straszą pustymi ścianami. Psychoza.
@blinxdxb: Właściwie nie powinienem bo tekstu, który ja wrzuciłem też nie raczyłeś przeczytać i musiałem ci palcem wskazywać, ale ok. Zalinkowałeś do wypowiedzi prywatnych osób (nie mówię, że bez wiedzy), które wyraziły swoje zdanie poparte jedynie ich słowami. Spoko. Ja wysłałem cały raport pokazujący, że jednak odpowiednie maski stanowią całkiem dobrą barierę ochronną przed wirusami co potwierdzały badania i doświadczenia w nim zawarte. W 100% to nawet OP1 cię nie uchroni,