Wpis z mikrobloga

@gigi_lacrimoso_amoroso: Oczywiście warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do wersji baterii - zależy od tego jak często pracujesz na baterii, czy często podróżujesz lub czy po prostu cenisz sobie długi czas pracy baterii. Jeśli pracujesz głównie stacjonarnie lub ze stałym dostępem do zasilania, wystarczy standardowa wersja, a jeśli często bierzesz laptopa w podróż, zdecyduj się na jedną z powiększonych opcji :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SwiatBaterii: przegapiłem powiadomienie o nowej wiadomości a tu odpowiedź z samego źródła! (ʘʘ)

Bardziej chodziło mi o zastosowane ogniwa, bo wielkość samej baterii chciałem standardową, nie wystającą, żeby laptop nie stał się jeszcze cięższy i bardziej nieporęczny. Na waszej stronie są po prostu baterie o tym samym rozmiarze ale z różną pojemnością, z różnymi ogniwami, np. Samsunga (droższe i niby dłużej trzymające, oznaczone jako GC Pro) oraz
Odpowiedź jest tak naprawdę taka sama - jeśli nie zależy Ci na dłuższym czasie pracy w terenie, wystarczy wersja podstawowa, a jeśli jednak przydałoby się te 20% lub nawet 50% dłuższy czas, wybierz PRO lub ULTRA. Zauważ też, że z faktu, że w ogniwach o większej pojemności cykle rozładowania trwają dłużej, więc długoterminowa żywotność zawsze będzie nieco dłuższa.