Wpis z mikrobloga

Moja rehabilitacja przebiega zgodnie z planem. Nie ma komplikacji, które mogłyby wpłynąć na czas powrotu do zdrowia. Będziemy musieli poczekać do pierwszego testu w 2012 roku, by przekonać się czy namieszam w stawce i powalczę o mistrzostwo świata – odpowiada na pytania Kubica. – Obecnie psychicznie nie ma żadnego problemu. Fizycznie jestem nadal trochę słaby, ale ogólny stan jest dość dobry. Waga powróciła do normalnego poziomu i od kilku tygodni jestem w
Pobierz
źródło: comment_1583237543g3xDjQgmd7WJTDGtIZrple.jpg
@Neto: @starless: @622xc: Łokieć wygląda normalnie, nie ma tylu blizn, nawet wydaje się że tak źle z ruchomością by nie miał. Niestety, kolejne operacje nie sprawiały, że było lepiej. Opowiadał o tym ojciec Kubicy w jednym z wywiadów po powrucie i Kubica przebąkiwał chyba w Beyond the Grid - jak kolejne operacje zamiast pomagały cofały rehabilitację, to w końcu doszli do momentu, że powiedzieli lepiej nie będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starless: tak, przeszedł wiele operacji po wypadku, kolejne raz poprawiały mobilność ręki, żeby kolejna cofała rehabilitację o kilka miesięcy. Dodatkowo Robert za mocno chciał, przy tak rozległych obrażeniach trzeba czasu na regenerację nerwów, a on chciał już. Mówi się, że gdyby tak nie naciskał mobilność byłaby lepsza. Teraz to wiemy, a wtedy sytuacja była zgoła odmienna
@jackwalker303 to była jego ówczesna partnerka - Edyta Witas