Wpis z mikrobloga

Audio świry potrzebuję porady. Nabyłem ostatnio kolumny podłogowe i jest problem xD Otóż stare małe Microlaby postawione na stoliku pod tv grały praktycznie w całym pokoju z basem, w sensie było go słychać nie ważne gdzie się stanęło. Mają bass reflex może dlatego. Nie wiem. Nowe grają tak, że bas jest tylko w miejscu jak na obrazku. Kombinowałem już na różne sposoby i nie mogę osiągnąć tego aby z rogówki było słychać bas, stanę w rogu pokoju - jest. Na środku - jest a tam niet.
Co mogę poprzestawiać aby to poprawić? W komentarzu wrzucę moją wizję w której jest jeden mały minus - tv będzie za blisko rogówki, tak mi się wydaje bo to 50 cali wielka locha. Ale to jeszcze sprawdzę.

#audioboners #pytanie #audio #muzyka
Bodzias1844 - Audio świry potrzebuję porady. Nabyłem ostatnio kolumny podłogowe i jes...

źródło: comment_1583219974CsBNjbuHiO4wzfXpqmQTGX.jpg

Pobierz
  • 93
@Aroko: to kolumny podłogowe, takie jak na zdjęciu. I tak dam je na jakieś podstawki bo dźwięk jest lepszy jak ma się na wysokości uszu głośniki wysokotonowe ale to nie wpływa za bardzo na basy.
@daczka92: Dokładnie, fale się nachodzą ale sam nie przypuszczałem, że aż tak bardzo gdzie dosłownie metr różnicy zmienia aż tyle xD mimo to nawet jak je przysunę bliżej to dalej brakuje basu. I własnie nie
Bodzias1844 - @Aroko: to kolumny podłogowe, takie jak na zdjęciu. I tak dam je na jak...

źródło: comment_1583226200wCVa8kzoDk87uV8cwT8gzu.jpg

Pobierz