Wpis z mikrobloga

@JaKuBeK23: nie martw się, skoro tak się stało to lepiej że się nię męczyłeś z nią, chyba ze to ty #!$%@?łeś cos, ale spk jeszcze znajdziesz lepszą która będzie za tobą szalała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElToroFlaco mi się przynajmniej wydawało że było git, nic nigdy nie mówiła. Mówiła coś o tym, że spędzamy za mało czasu ze sobą, gdy widzieliśmy się praktycznie codziennie po parę godzin. Czasem nie mogłem bo #!$%@? trochę 1 półrocze i muszę trochę się więcej uczyć, ale to chyba powinno być zrozumiałe.
@JaKuBeK23:
Tobie nic nie mówiła, a koleżankom pewnie opowiadala jak jest jej źle. Kobieta nie rzuci Cię z tak błachego powodu. Na moje to pojawił się w jej otoczeniu nowy "kolega".
Z drugiej strony , jeżeli nie potrafiła Ci wyjaśnić co ją męczy w związku to lepiej, że się rozstaliście.
Wyjdź na piwko z kumplami, znajdź zajęcie dosyć czasochlonne, aby nie myśleć o tej sytuacji to zanim się obejrzysz to zapomnisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JaKuBeK23: powód z dupy, jak jesteście jeszcze młodzi i na studiach to na bank chce się wyszaleć, albo właśnie jak ktoś wspomniał pojawiła się w jej zasięgu lepsza opcja. Nie ma co rozpaczać. Baby takie są. Tylko się nie pakuj teraz miras w zastępczy zwiazek! Też się wyszalej, a jak nie ma koleżanek pod dostatkiem to sa inne opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°) też warto bo się