Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: nie widać tutaj tego ultra realistycznego modelu strzelania, zbyt dużo „umiejętności” i duży chaos przez który ciężko będzie się to oglądało esportowo.
  • Odpowiedz
@HoIIow musi chodzić na każdym złomku plus do komfortowej rozgrywki jednak te 100 FPS minimum zalecane jest. Jakby zrobili nawet srednio-przyzwoita grafikę to ograniczyli by sobie pulę potencjalnych graczy. To ma chodzić na dwurdzeniowym procki i grafice pokroju hd7770 a nawet może 9800gt
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: @Arekaaa: @vlodek2532: @Oskins: @HoIIow: Dokładnie i jak jeszcze raz zobaczę artykuł, że konkurencja dla CS GO to wybuchnę śmiechem.
- Grafika typowo Overwartch
- Postacie typowo Overwatch
- Skille typowo Overwatch
- Dzwięki jak z team fortress
- Jedynie niektóre bronie mają dźwięk jak z CS GO
Podsumówując nowy Team Fortress połączony z Ovewatchem i to pewnie dla niego będzie konkurencją
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: Szczerze po obejrzeniu gameplayu to wole csa xD CS to w założeniach prosta ale w detalach ciężka gra, bardzo łatwa do oglądania przez kogoś z ulicy kto nigdy jej nie widział. Tutaj na gameplayu nie wiem co sie dzieje, za dużo chaosu, za duża i za bardzo poskręcana mapa, 3 bombsite ABC które nie przyjęły się dawno temu w csie gdy mapperzy próbowali z różnych powodów.

Mam tylko nadzieje że
  • Odpowiedz
@Navari: na pewno cs jest znacznie bardziej przystępny do oglądania, ale z drugiej strony LoL jest znacznie bardziej skomplikowany i ogląda go masę osób.

Poza tym, jednak większość oglądających to osoby, które gdzieś tam grały przynajmniej trochę w daną grę, więc ogarniają co się dzieje. Tutaj wygląda mi to na bardzo dobry kompromis między umiejętnościami, a tym jak wyglądają. Overwatcha nie da się oglądać, bo to jedna wielka fala wodotrysków ze
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: jak można dodać umiejętność WH to jest poza moje granice wyobraźni, gorsze jest tylko rezowanie, to nie ma nic kompletnie nic wspólnego z CS:GO, już prędzej widzę sytuację że po 2-3 miesiącach od premiery ludzie się rozdzielą i przejdą do CS i Overwatcha i dzięki temu wzrośnie liczba graczy xD dzięki riot za promowanie CS:GO
  • Odpowiedz