Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy starasz się mieć formę w black ops 4 i pizgasz wszystkich w przeciwnej drużynie jak chcesz, movement po mapie masz jak #!$%@? ninja. I 5 min później loguje się jakiś kozak, w nicku ma IfuckYoMama - #!$%@? jak chce. Jeb włącza UAV, potem hellstorm za hellstormem i potem jeb stanowisko snajperskie i #!$%@? nie ruszysz się po on tak #!$%@?, że ma to co 10 sek.

Kończy się runda, każdy może wypowiedzieć parę słów do przeciwników i okazuje się, że gracz o nicku IfuckYoMama to jakiś 11latek XDDDDDDD. Porobił mnie jakiś dzieciak XD
#callofduty #ps4 #blackops4
  • 11
  • Odpowiedz
@johnnyMetalowy: Że co ty robisz? Formę w call of duty? xD xD xD

Przecież w tą grę gra się rok lub i dwa i zapomina o niej a nie napeirdala by zrobić formę. Jak chcesz poważnie w coś pograć to zagraj w PUBG lub nawet fortnite ale nie w marketingowe gówno, które co roku staje się zapomnianym gównem bo wchodzi nowe marketingowe gówno, które ma inne OP bronie i inne mapy.
  • Odpowiedz
@johnnyMetalowy: Po części cię rozumiem, ale zdaj sobie sprawę że szkoda czasu na robienie "Formy" graj tak aby było fajnie ale nie marnuj nawet minuty na to żeby być lepszym od reszty nolife-ów. Ja tak miałem i doszedłem właśnie do tego wniosku.

W CS-a można skilla trenować, ale nie w coda :/ Gdyby chociaż te gry 2 lata wytrzymywały.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: ale właśnie ja bardzo lubię nabijać prestiże xD bardziej jara mnie to niż granie w csa i zdecydowanie bardziej odpręża bo do niczego mnie nie zobowiązuje tylko do czystego maniaczenia i trenowania zmysłu uwagi
  • Odpowiedz