Wpis z mikrobloga

  • 121
@syngaja #!$%@? w ogóle pokolenie moich starych to pokolenie które powinno nazywać się "przyda się", kotłownia #!$%@? czym sie da, #!$%@?ć się można na sprzętach bo wszystko #!$%@? wszędzie. Ale ok to jeszcze przydatne. Ale strych? Panie, stare okna - przydadzą się bo on będzie z tego kiedyś robił szklarnie. Tak #!$%@? na pewno, kupił foliową szklarnie na allegro za 3 stówy xD idźmy dalej, panele - jak to w #polskiedomy w
  • Odpowiedz
@Pan_Kot: u mnie tak samo XD a najlepsze jest to jak tate mnie prosi żebym posprzątał w garażu, no i ja sprzątam - #!$%@? jakieś stare części od stara i żuka - a on później to wyciąga z kontenera bo przecież się przyda i to dobre części były!!! albo zbieranie śrubek XD zamiast #!$%@? wszystko, kupić organizery w liroju i po paczce śrubek i wkrętów do każdego pojemniczka, to lepiej trzymać
  • Odpowiedz
@syngaja Panie moja babcia magazynowała pełno poucinanych pasków od butów czy sandałów "bo się jeszcze przydadzą" xD Straszne jest to magazynowanie niepotrzebnych rzeczy przez spaczenie komuną.
  • Odpowiedz
Kiedyś tak wywalilem na zlom kupe rzeczy z garazu. Nie minęły 2 tygodnie i akurat jedno z tych niby niepotrzebnych rzeczy byla porrzebna. I w dupe 3 stowki bylem bo nie naprawilem tego i musialem kupić nowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: Ciuchy od lat 5 do 25, ciuchy z lat 80 90 itd. Czasem działający tv jakby LCD szlag trafił xD
Buty w które nikt już nie wejdzie a teraz po 20 latach raczej nie chodzi się w butach po kimś xD Tak w 90" miałem kilka bucików po starszych dzieciakach :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Kot: Ło panie, mój wuja #!$%@?ł 3 piwnice, 2 pokoje, starą altankę i szklarnię na działce i garaż u babci xD #!$%@? jakieś drukarki igłowe z lat 80., stare meble, na #!$%@?? Nigdy się tego nie dowiem. Garaż z kanałem, ale w zasadzie można uznać, że tego garażu nie ma, bo zanim byś #!$%@?ł wszystko, żeby wjechać, to już byś zapomniał, co chciałeś w aucie robić xD.
  • Odpowiedz