Wpis z mikrobloga

@Hajak: Red to dla mnie typowy animu trope o cute girl made into killing machine. Przynajmniej tak możemy zgadywać. Co to znaczy, że jest łowca wilków? Lupo? Sama jest Lupo i nie ma złych zamiarów wobec operatorek RI.
Ja na pewnym poziomie uznaję, że to mobilna gierka o kolekcjonowaniu waifu, więc jeśli coś da się wyjaśnić tym, że to zabawne nawiązanie do czerwonego kapturka i Geralta z Rivii to uznaję,
@Hazzy: W sprawie Red dochodzi osoba/organizacja "grandma" przez która Projekt Red może być postrzegana przez innych Lupo tak jak jest. Ale nie pozostaje nam nic innego jak czekać, że może rozwiną jej wątek w jakimś evencie.
W Gravel tak się nie zagłębiałem, więc nawet nie wiem. Ale może być tak jak myślisz zwłaszcza że podczas Eventu Kazimierz został tak przedstawiony jako państwo które mentalnie się zatrzymało w średniowieczu
@Hajak w sumie mój angielski nie jest na jakimś wysokim poziomie przez co mogę się mylić ale jeśli chodzi o projekt red to w chyba Texas najlepiej ją określa mówiąc "be aware of the red wolf. She's not evil but....she's not like us", a jej słowa może potwierdzać ten tekst i chyba częściowo wyjaśnia dlaczego i inne Lupo uważają że jest "inna"