Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może ktoś z Was się orientuje gdzie znajdę używane części do Hondy FRV? Jakiś sprzedawca,szrot,może ktoś z Waszych znajomych ma na części?Potrzebuje przednia lampę. Zamiennikow brak, na Allegro albo angole albo jedna sztuka za 600zł z klejonymi uchwytami, obudową i wyszczerbiona. Już nawet na eBayu w całej Europie szukałem się jeśli są to tylko lewe.
#motoryzacja #honda
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@junoreactor: Robię tak od ponad tygodnia. Nawet do ludzi z ebay-kleinanzeigen pisałem, gdzies po czeskich olx ale parodia bo nigdzie nie ma. Fakt, że ta japońska Multipla jest mało popularna ale to tylko głupia lampa a dostać to graniczy z cudem. Ma typ 20km ode mnie cała na części do sprzedania ale sprzedaje tylko cały przód za 3500zl...
@piepsze: Uzupełniając, polecam jeszcze poszukać po kodzie producenta, może gdzieś na zagranicznych stronach znajdziesz. Też mam dość rzadką Hondę i to mi kilka razy uratowało tyłek. Wejdź sobie na japancars.ru i tam wyklikaj katalog części dla Hond i wskaż Twój model. Masz linka poniżej, natomiast nie jestem pewien, że dobrze trafiłem z serią i rocznikiem Twojej FR-V (wyklikałem na ślepo dla sprawdzenia, czy będzie rozpisane w ogóle).

https://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=20513,20514,20515,20516,20517,20518,20519&nplgrp=3&cmodnamepc=FR-V&xcardr=5&dmodyr=2005&carea=KG&nplblk=B__0800