Wpis z mikrobloga

@Leland_Palmer:
1. marca raid na czapeczki
6-9 marca shiny Darkrai, event na zespół R
13-16 marca shiny Giratina
15 marca Abra CD
15 marca płatny event na Abre(?)
20-23 marca shiny Cobalion, event na robaki
22 marca płatny event na (?)
27-30 shiny Lugia po raz 10, event na psychiczne.

Do tego tak jak mówię kiedyś robili eventy przez tydzień, każdy miał czas połapać. Teraz masz 4 dni, 4-5 dziennych passów
@taktoto: jednym pasują drugim nie, ale jak event trwał od środy do wtorku to każdy miał czas wyjść i z niego skorzystać. Od tego roku Niantic bardzo poszedł w stronę kasy. Wpierw klucie jajek (to jeszcze pół biedy), ale przede wszystkim skrócenie trwania eventów, legend w raidach i nastawienie na grę w weekend. Oczywiście nie mogę wyrazić swojego niezadowolenia ze zmian, które nie są korzystne dla większości graczy. Po prostu jak
@Barti1403: najpierw prześmiewczo opisujesz te eventy jako łapanie pikseli przez cały weekend a później masz pretensje gdy ktoś Ci wspomina że nikt nie zmusza nikogo do braniu w nich udział. Osobiście mam wrażenie, że te eventy ograniczają się w dużej mierze do zrobienia kilku rajdów przez dwa dni. Nie wiem skąd więc stwierdzenie, że to ma cały weekend pochłonąć. No chyba, że ktoś MUSI złapać shiny bo bez tego żyć nie
@matmakuc: bo to jest łapanie pixeli, ale na ogół staram się łapać je w tygodniu, a weekend spędzać czas z różowym.
Co do eventów to wcześniej miałeś tydzień-dwa na złapanie shiny legendy, więc zwyczajowo robiłem jeden raid dziennie, czasem dwa i na ogół wpadało bez żadnej spiny. Teraz ograniczają czas zarówno na legendy (chcesz shiny, wydaj premium passy), jak i na nowe shiny dodawane podczas eventu.
Tak jak mówisz, nie muszę