Wpis z mikrobloga

Werdykt

Do: Jett-Dari Tyraust; Tesillus Akali; Reina Cho-Chu; Fruthiv; Uaim mi Au; Tuni Lojfer; Izaelo Archil
CC: Zakon Jedi
Temat: Przygotujcie uroczystość!

Moi Drodzy!

Dziękuję wam za cierpliwość, mam nadzieję, że wieści, które pragnę wam przekazać osłodzą wam czas oczekiwania. Po przejściu wymagających testów i rozważeniu ich wyników pragniemy ogłosić, że większość decyzji jest już jasna. Zacznę od tych najradośniejszych.

Jednogłośną Decyzją Rady oznajmiam, że wyróżnieni stopniem Mistrza Zakonu Jedi zostaną:
Jett-Dari Tyraust, który pokazał się ze znakomitej strony, widać drzemiący w nim potencjał, jak i rękę jego Mistrza Spocka. W każdej z konkurencji pokazał zapał i determinację i Rada ma nadzieję, że z takim samym zapałem będzie kroczył dalej ścieżką Mocy.

Tesilius Akali - również wyróżniający się podczas testów, szczególnie zaskakując wszystkich przy pilotażu JEDNĄ RĘKĄ, co tylko powinno być przykładem dla innych, jak Moc potrafi obejść niedoskonałości ciała. Z radością witamy go w szeregach Mistrzów. Pani Kanclerz będzie zadowolona.

Reina Cho-Chu - Młoda padawanka pod czujnym okiem Strażnika A'Drabalaha podjęła się ważnego zadania ochrony Pani Kanclerz. Nie zaniedbała mimo tego swojego szkolenia, co pokazały nam wyniki testów. Również cieszymy się, że możemy ją wyróżnić.

Jak widzicie, te trzy nominacje dają wiele radości, lecz to nie wszystko. Pragnę pochwalić postawę padawana Uaim mi Au, który spostrzegł swoje niedoskonałości i postanowił doszkolić się w ścieżce Mocy u boku Mistrza Aqumulusa.

Chce ogłosić również, że padawan Tuni Lojfer może być zadowolony z tego, że dostrzegło go czujne oko Mistrza Archila, lecz nie powinien poprzestawać na tym i sam doskonale wie gdzie potrzebuje poprawy.

Ostatni z kandydatów będzie jeszcze musiał jakiś czas poczekać na werdykt. Gdyż wciąż trwają na jego temat dyskusje. Najprawdopodobniej będzie czekać go próba "w boju". Prosimy o cierpliwość.

A teraz, cieszmy się i niech Moc będzie z wami!

Mistrz Zaarbald,

Członek Rady Zakonu Jedi

#lacunafabularnieczarnolisto #lacunafabularniestarwars @Stalowa_Figura @Jaqbasd- @praise_it @Yokaii @Akumulat @Miloszun
Pobierz
źródło: comment_1582930783OA8MjAwAkgHLeuMq5AYNdC.jpg
  • 2
Jett-Dari Tyraust

- Auron, jak ja cię szanuję, chłopiee... - Jett-Dari na wyjście do jaskinio-meliny po ogłoszeniu przez radę nowych mistrzów był przygotowany od początku testów. Trafiłby tu niezależnie od wyników. Wyciągnął swoje żelazne zapasy twilekańskiej i lał każdemu kto chciał się z nim napić. Był już solidnie urobiony, ale jedno pytanie wciąż pojawiało się w jego głowie, bał się je zadać, ale w końcu musiał to zrobić. - Chłopaki, ale jak
@praise_it:
Przykro mi, ale sam rozumiesz... To jaskinia padawanów, szkalujemy tam mistrzów, pijemy, szkalujemy mistrzów i oglądamy mecze. A z mistrzem będzie trochę krępująco szkalować innych mistrzów... Poza tym wiesz jakie pranie mózgu przechodzą mistrzowie. Zaczynają tak wolno gadać i srać mądrościami co drugie zdanie.
Zanim jednak dojdzie do oficjalnej przysięgi, to technicznie nadal jesteś padawanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także zapraszam dziś wieczór na małe co