Wpis z mikrobloga

Po zapoznaniu sie ze sprawami Andrzeja Dudy - Prezydenta Polski i niby to , Stalkerki - Jolanty Moniki Rosiek wychodzi na to , ze jest to klasyczny syndrom zranionej kobiety przez faceta i chorej nadziei na jej marzenie o Romansach z Prezydentem jedyna opcja , aby sie przekonania jaka jest prawda bo Ja tam Psychologiem NIE jestem mimo ,ze znam opcje PSYCHOLOGI bo studiowano to , w Policji i Wojsku przez nie wielki czas ale jedyna z opcji jest Badanie na Wykrywaczu - WALIOGRAF i POLIGRAF Panny Jolant Rosiek celem przekonania sie czy mawia Prawde jak wiadomo POLIGRAF czy nawet WALIOGRAF potrafi oszukania tylko dobrze przeszkolony Oficer Policji lub Wojska na to , miast Cywilna osoba nie zna zasad funkcjonowania mechanizmu WALIOGRAFU czy nawet POLIGRAFU co wyklucza opcje OSZUKIWANIA w tym przypadku i mawiam to jako MUNDUROWY .
Mimo tego Panna Rosiek ma 27lat i jest raczej w opcji syndromu typowej NASTOLATKI jaka ma zaburzenia PSYCHOLOGICZNE jak i HORMONALNE jak w przypadku wszystkich kobiet w opcji przekwitania czyli - DORASTANIA z dziewczynki na Kobiete czy cos w ten desen bo GINEKOLOGIEM tak samo NIE JESTEM w tym przypadku tego NIE STWIERDZE swoim Autorytetem Moralnym .
Mimo wszystko warto tak samo zaproszenia na Badanie na WALIOGRAFIE Pana Andrzeja Dudy bo jak faktycznie ma ROMANS co w cale mnie NIE dziwi My faceci czasami tak mamy takie opcje SKOKU w BOK to juz NORMA mimo ,ze Ja wyznaje zasady jak ma sie partnerke to , trzeba bycia jej wiernym ale jak bywa w przypadku NIE tylko KOBIETA ZDRADZA ale i FACET tak samo wszystko to , kwestia zaburzenia hormonalnego czyli opcji zapotrzebowania na uczucia i SEKS w tym przypadku to jest NORMALNE tu NIE TRZEBA bycia GINEKOLOGIEM i PSYCHOLOGIEM czy nawet MECHANIKIEM ale sprawa jest rozwojowa bo SOP czyli dawniej BOR daje dupy raz po raz wychodzi ta ekipa na AMATORA bez #!$%@? i ROZUMU chyba pora wymiany tych ludzi na ludzi z Jednostki GROM lub WSW , by pilnowali Cienkopisa .

#polityka #kobiety #zwiazki #zalesie
  • 2