Wpis z mikrobloga

Powiem to , tak ,, Rolnictwo '' w Polsce moim zdaniem Prywatnym ten system musi bycia jak dobry HOLDING jaki Produkuje i Zarabia Nie inaczej , Ja wiem ,ze Konsument chce tani Towar ale pytanie moje czy Tanio znaczy Dobrzebo moim zdaniem NIE jest dobrze , gdy Tanio nakazuje Ci sie produkowania bo sie NIE DA kazda Produkcja Kosztuje za takie koszty jakie Rolnictwo funkcjonuje np. Na zasadzie mojego Planu to koszty 1/2 Miasta kosztu ich Funduszy Finansowych rocznych w tym przypadku .
Rolnictwo☘️⛽️po za tym Zdrowy i Ekologiczny lokalny Produkt,, Polski ''jest teraz Dobrem Luksusowym dla tego musi bycia drogi , gdy jest to , zdrowy i krajowy Produkt- Polacy nauczyli sie tej PATOLOGI ,ze zawsze chcieli , by cos dano im za DARMO i to , jest PIS-owska #!$%@? praktyka ,ze po co pracowania lepiej chodzenia na SOCJALE i gratyfikacje 300 , 500, 1000 , 1500plus , 2tys i do 8tys Brutto wielu ludzi Traci SZACUNEK do ZAWODU i wielu ma w dupie prace woli zycia na KREDYT i wcale mnie NIE dziwi ,ze kazdy kto PRACUJE w tym przypadku bywa #!$%@?⚡️bo jego Praca Nie bywa ATRAKCYJNA i dobrze platna ale hajs sie daje nasz NIEROBOM w tym przypadku dla tego tez powiem ,ze Ja wole UCZCIWIE PRACOWANIA i ZARABIANIA zycia z tego co potrafie zrobienia i wykorzystania tego do zarabiania kasy na utrzymania swojego mienia ROLNICZEGO , aby dalej Wspierania Tradycji Rodzinnej i Rolniczej oraz Wspierania Kultury Rolniczej wole to , jak bycia frajerem wykorzystywanym przez miasta .
Jestem Producentem Rolnym ale i Przedsiebiorca jakiego zadaniem jest dbania o sprawy BIZNESOWE Gospodarki mojego Kraju oraz Ojczyzny czy nawet mojej rodziny w tym przypadku ceny ustalone obligatoryjnie Nie ma innej opcji Konsument musi starania sie z takim jak Ja dogadania Odpowiedzialnie Ja z darmo Nie produkuje towaru za darmo to , nawet Nie podlega Dyskusji .

#wies #rolnictwo #przegryw #500plus #patologiazewsi
źródło: comment_1582904836u2weGY6KAopW8105t1PHEI.jpg
  • 3