Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 257
Uwaga robię #rozdajo starego ale w zasadzie nieużywanego agregatu.

Rozdajo raczej dla majsterkowiczów gdyż prawdopodobnie trzeba się trochę nim pobawić żeby dawał prąd. #majsterkowanie

Agregat 5lat leżał w pudelku, pierwszy raz odpalony 11.2019 a ostatnio drugi raz. Silnik pali od pierwszego, niestety nie podaje napięcia.

Dyskusja na temat agregatu (i problemów z nim) w tym wpisie
https://www.wykop.pl/wpis/47618609

Myślałem żeby #!$%@?ć ale może jest tu ktoś kto chce sobie go zrobić.

Jedyny warunek to odbiór osobisty w #piaseczno (ofc nie u mnie, zostawię go w wyznaczonym miejscu a ty sobie podjedziesz i zabierzesz)

1. Zgłoś się na PW i odbierz go dzisiaj, podam ci adres gdzie będzie czekał.
2. Jeśli do 21 nikt go nie weźmie to o 21:37 wylosuje jedną osobę.
Pobierz
źródło: comment_1582886689Fd7S651WV4hOvZ4dr1s5Ih.jpg
  • 16
@dildo-vaggins mój ojciec kupił taki sam agregat od cygana który do nas przyjechał xD w okolicy znalazło się jeszcze parę osób które dały się naciągnąć. Możesz wyrzucić do śmieci, bo to zwykła atrapa w której po paru minutach pracy wywala dziure w silniku
@Karolwezmnie Dawno temu pracowałem w firmie, która to gówno importuje, często wpadał tam cygan, który jeszcze na miejscu odrywał wszystkie naklejki i na ich miejsce naklejał "HONDA", przy okazji zwiększając moc na 8 kw, może to nawet ten sam xD w oryginale moc była na poziomie 2,5 kw, po przeróbce w owej firmie było już 4,5 (stąd moje pytanie do opa). Ogólnie ten rynek to szambo i okropna januszerka, polecam trzymać się
@TonyRockyHorror jak do nas ziomek przyjechał to pokazał jeszcze fakturę że kupił to za 4000 i teraz chce 1500 tylko xD miał podrobiony dowód, fakturę podał telefon, kazał zadzwonić na niego żeby udowodnić że jest prawdziwy. Zabronił go zdejmować z auta, bo "ciężki" i on to zrobi bo potrafi "martwy ciąg" xD do teraz z ojca się śmieje i czasu mu puszczam kawałek Popka o cyganach