Wpis z mikrobloga

@simbazlw: to chyba najtrudniejsze pytanie, wszystko zależy od rozkładu ciała tak na prawdę ale nigdy w życiu nie poczułem takiej rzeczy do której mógłbym porównać zapach trupa, nie śmierdzi aż tak bardzo można się przyzwyczaić i po pewnym czasie nic nie czujesz
Często czuć mocz i kał ponieważ naturalnym odruchem po śmierci jest to ze zwieracze puszczają i czasem coś poleci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bezduchy: powiem szczerze ze stałem się bardziej stonowany i taki trochę spokojniejszy czasem mam dziwne myśli ale to po prostu praca robię swoje 8 godzin i wracam do domu. Śpię bardzo dobrze chyba jak nigdy pewnie dlatego że w domu nie muszę myśleć o pracy po prostu wracam i odpoczywam. Mój zakład nie zajmuje się wypadkami komunikacyjnymi, czasem zdarzy się jakiś wisielec albo kros kto umarł poza domem np pod blokiem
@LubelskyPL: to wszystko jest po naszej stronie. Zazwyczaj na pogrzeb jadą dwa samochody: limuzyna z ciałem i bus z kwiatami i sprzętem. W standardzie bierzemy namiot, trawkę, katafalk, stojak pod krzyż, misa na ziemię i kropidło, nagłośnienie. Czasem ekstra jeszcze windę sterowaną z pilota do wpuszczania trumny do dołka (jest lans ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i świece które stoją obok katafalku. Ale wtedy to już bus jest