Wpis z mikrobloga

Android TV - nie udało mi się chyba jeszcze w spokoju obejrzeć od początku do końca żadnego filmu z dysku USB. Prędzej czy później przychodzi moment, w którym odtwarzacz (próbowałem VLC i MX Player, w Kodi nijak nie potrafię otworzyć dysku) po prostu się wyłącza i nie ma sposobu, żeby kontynuować oglądanie. Mimo ponownego uruchamiania zawsze wykrzacza się w tym samym momencie. Dodam, że te same pliki perfekcyjnie otwierają się na komputerze. Szlag mnie trafia, bo ponad 3k wywalone na sprzęt i nie można normalnie z niego korzystać. WTF?

Pytanie-bonus: Spotify wyłącza się samo po mniej więcej godzinie grania. Nie potrafię znaleźć przyczyny. Sleep timer w ustawieniach systemu oczywiście wyłączony.

#androidtv #smarttv #android #vlc #kodi
  • 4
@kodiwpigulce_pl: Serio? Szukałem po internetach i nawet nie mogę znaleźć nikogo z podobnym problemem... Czuję się oszukany, że teraz jeszcze mam kupować jakiś dodatkowy sprzęt w styl RPi lub innego tv boxa ()
@bubub W sumie będzie już z rok od zakupu i problem też takiej natury, że mogą mnie zbyć na sto sposobów i nie udowodnię swojej racji (bad sectory na dysku, uszkodzone pliki, "alternatywne źródło dystrybucji", błąd w aplikacji, bla bla bla)