Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mianowicie dzisiaj w moim pokoju moja mama znalazła u mnie koronkowy biustonosz. Moi rodzice sa bardzo bardzo surowi jesli chodzi o mnie i odrazu zrozumieli do czego byl mi potrzebny. Próbowałam sie wytlumaczyc ze to normalne, kupilam go sama dla siebie itp, ale to nic nie pomoglo. Moj ojciec powiedzial ze mama mnie zabierze do ginekologa i sprawdza czy jestem dziewica i jesli okaze sie ze nie, moj ojciec zaraz ferowal ze "bede miec #!$%@? i zabije mojego chlopaka" faktycznie spalam z nim przez co stracilam dziewictwo ale mam skonczone 17 lat i uwazam ze skoro przemyslalam sprawe to rodzice nie powinni ingerowac w tym wieku czy z kims spie czy nie( rozumiem sytuacje gdybym miala ledwo 15, ale niedlugo bede pelnoletnia) wiem ze rodzice nie dadza za wygrana i sie o tym dowiedza, a wtedy w domu bede miec pieklo, bo kiedy dalam buziaka chłopakowi przy rodzicach to wyzywali mnie od zdzir i latwych szmat, wiec bardzo boje sie co moze sie stac mi i mojemu chlopakowi kiedy dowiedza sie ze nie ejstem juz dziewica. Blagam powiedzcie co robic, bo jestem w rozsypce

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania to wcale nie musi byc zarzutka, osobiscie bylem z typiara co miala takich rodzicow.. musiala kombinowac na wszelkie sposoby zeby móc się wgl spotkac ze mną sam na sam a jedyna legalna możliwość to było spotkanie podczas ich obecnosci w domu xD kiedy chciała się wymknąć to zawsze kilka dni wczesniej juz organizowala spotkanie tzn szykowała sobie alibi i plan doskonały udowodnienia starym ze jest np u kolezanki a nie u
@AnonimoweMirkoWyznania nie mogą Cię siła zabrać do ginekologa. Masz prawo już sama chodzić. Postaw się, nie mogą Cię przecież uderzyć. A jak mogą, to też się postaw, powiedz komuś i szukaj wsparcia. Nie daj sobie wmówić, że mają z czymś rację. To jest chore i jak nie będziesz się stawiać to się odbije na Twoim zdrowiu
Onnna: Przewalone, ale zdradzę Ci swój protip. Moja matka wymyśliła to samo. Już mniejsza o moja historie, mentalność identyczna jak Twoich rodziców. Moja matka uparła się ze zabierze mnie do ginekologa i się dowie czy jestem dziewica i tez mam przeje... jesli już nią nie jestem. Wiedziałam na szczęście do którego ginekologa ma mnie zabrać - to ten co prowadził jej wszystkie ciąże. Oczywiście przed matka blefowałam, ze tak może mnie
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to nie bait to po kryjomu przygotowac plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami i dogadac sie z chlopakiem, ze jak cos to do niego nawiejesz, jesli zaczelo by sie robic groznie. Masz nie mowic rodzicom gdzie on mieszka ani jak sie nazywa.

Nagrywaj kazde zajscie na ukryty dyktafon. Niech ci chlopak kupi gaz pieprzowy w razie gdyby rodzice zaczeli naruszac Twoja nietykalnosc.

Wychodzac z domu zapisz nr chlopaka czyms trwalym na