Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mianowicie dzisiaj w moim pokoju moja mama znalazła u mnie koronkowy biustonosz. Moi rodzice sa bardzo bardzo surowi jesli chodzi o mnie i odrazu zrozumieli do czego byl mi potrzebny. Próbowałam sie wytlumaczyc ze to normalne, kupilam go sama dla siebie itp, ale to nic nie pomoglo. Moj ojciec powiedzial ze mama mnie zabierze do ginekologa i sprawdza czy jestem dziewica i jesli okaze sie ze nie, moj ojciec zaraz ferowal ze "bede miec #!$%@? i zabije mojego chlopaka" faktycznie spalam z nim przez co stracilam dziewictwo ale mam skonczone 17 lat i uwazam ze skoro przemyslalam sprawe to rodzice nie powinni ingerowac w tym wieku czy z kims spie czy nie( rozumiem sytuacje gdybym miala ledwo 15, ale niedlugo bede pelnoletnia) wiem ze rodzice nie dadza za wygrana i sie o tym dowiedza, a wtedy w domu bede miec pieklo, bo kiedy dalam buziaka chłopakowi przy rodzicach to wyzywali mnie od zdzir i latwych szmat, wiec bardzo boje sie co moze sie stac mi i mojemu chlopakowi kiedy dowiedza sie ze nie ejstem juz dziewica. Blagam powiedzcie co robic, bo jestem w rozsypce

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: odetnij się od nich jak tylko skończysz osiemnastkę, serio. Wolę nie myśleć jakie będziesz miała problemy w dorosłym życiu przez takie akcję. Jeśli chodzi o ginekologa to nikt nie może wymusić na Tobie sprawdzania tego czy jesteś dziewicą, czy nie. Możesz wejść sama i powiedzieć że nie życzysz sobie żeby Twoja rodzina miała do tej informacji dostęp. Trzymaj się tam!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś miałem taką kosę z ojcem swojej kobiety że on do mnie z łapami i musiałem mu #!$%@? żeby się #!$%@? ode mnie, jej rodzina nigdy mi tego nie zapomniała ale niedługo po akcji wyprowadziliśmy się do wspólnego mieszkania i nigdy więcej i nich nie bylem