Wpis z mikrobloga

@kemawir123: heh czyli dostał już zakaz gry, streamowania ogólnie już sobie w fife nie pogra.. Żal mi tej firmy naprawdę. Ale to wiadome było że tak się skończy gość który ma zesze ludzi pod sobą którzy go oglądają i praktycznie nie ma dnia by nie obsmarował EA. Ale pomimo tego że gość jest zdrowo yebniety ma racje na temat EA>
@kemawir123: a tak w sumie mnie naszło.. gość jest jakimś jupiterem czy tam influenserem (mejwenem xD), pewnie włożył masakryczna ilość pieniędzy w FP. Pomijam fakt że na bank mu się to zwróciło, no ale jednak EA zabiera mu konto, w które włożył pewnie dziesiątki tysięcy dolarów xD Mogą tak wgl? XD
@M888: @mrberto: mógł wyrażać opinie w bardziej lakoniczny sposób i rzadziej. Tekkz niby dał do zrozumienia, ze gra jest #!$%@? i granie w nia nie sprawia nikomu przyjemności, ale zrobil to dosc bezinwazyjnie, a poza tym nie placze ciagle na streamach, ze gra ssie pałe. Sporo ludzi ogląda kurta, a jego słowa mocno psują PR firmie. Poza tym typ nie robi w zyciu nic poza graniem w fife, wiec co
@htmerky: Ja i zapewne większość tu się zgodzi z tobą. Trochę przesady w tych jego krytykach było. I za dużo tego było. Tylko z tym że grając codziennie i narzekając na gre jednocześnie to urwa masz dobry przykład na całej społecznosci grających którzy to robią. Jak nawet taki Tekkz mówi że fifa 20 jest scierwem i nie da się w nią grać to tak jest w 100%, bo kto lepiej niż
@mrberto: moim zdaniem w banie kurta nie chodzilo do końca o jego gadanie na temat firmy/gry. Ban dla kurta to było typowe ostrzeżenie innych pro gamerów co sie stanie jak będą zachowywali się jak tekkz lub kurt. Kurt stał sie kozłem ofiarnym, ale sam sobie na to zapracował tak naprawde. EA musiało jakoś zareagowac na to, ze mistrz świata w fife wypowiada sie negatywnie o flagowym produkcie EA i zniecheca ludzi
@htmerky: ok na dropie zawsze cię będzie ładowała w uja to w każdej grze tak jest. Ale nie w rozgrywce gdzie masz wyrobionego skilla umiesz grać, trafiasz na leszcza któremu się mylą guziki na padzie gra mu pomaga i albo z upoconymi łapami wygrywasz ledwo lub gość oddaje 1 celny i wygrywa z tobą. Ludzie poświęcają swój czas mówię tutaj o graczach na wyższym poziomie a gra i tak zrobi swoje