Wpis z mikrobloga

Krótkie przemyślenia na temat systemu lig w DR i nagród.

Jaki sens, ma kiszenie się w wysokich ligach oprócz satysfakcji? Nie dość, że każdy tam tryharduje, nagrody średnie, gameplay z 2 strzałami na mecz to na dodatek nagrody słabe. A przez tryhardy ciężko jakiekolwiek wyzwanie zrobić. W skrócie - kijowe nagrody względem gorszych lig i brak możliwości robienia zadań.

A teraz gram sobie w div 4, raz wygram, raz przegram a wręcz czasami specjalnie przegrywam co by nie awansować. Robię sobie zadanka bez spiny tzn nie muszę grać 30 meczy żeby wygrać 2 mecze składem z bundesligi. Nagrody każdy wie jak wyglądają, jak ea sypnie to sypnie a jak nie to nie. A ponadto zawsze mam np kartę 87 z zadań do przepałki.
#fut
  • 8
  • Odpowiedz
@kemawir123: żeby to jeszcze prawda była :D byłem w div1 i raz wygrywałem raz przegrywałem. w div 4 to samo bo też są ludzie co wolą zadania robić. Może to kwestia podplatformy pc?

Od takiego tryhardu mam LW :)
  • Odpowiedz
@penknientyjerz: na pc od div1. Reszta to takie granko pod zadania. Ale nie czuję wcale presji by wracać do DIV1.

Inaczej z LW, tam to tryhard mocno ale zawsze brakuje jednej/dwóch wygranych do elity :/
  • Odpowiedz
@ozzi91: na PC gram w div1 i jest skok poziomu według mnie bo do tego momentu gładko raczej wygrywałem i bez problemów awansowałem a tu często gram z ludźmi, którzy regularnie wbijają top100 typu mp xdew? pizzimeister itd także jak chce się grać z lepszymi to imo warto tu zostać.
  • Odpowiedz
@Daniellos1337: Jaki masz nick na originie? Może pykniemy jakiś meczyk wieczorem?

Ja to jestem ultra ignorantem, nie wiem z kim gram nawet ;D Gdyby jakoś sprawnie szło robić zadania w div 01 to bym nawet chciał zostać i grałbym tam. Ale jak mam się męczyć to mi się nie chce. I też mi się wydaje, że w div01 jest wysoki poziom, wiadomo ale 02, 03 to żadna róznica, bez kitu
  • Odpowiedz