Wpis z mikrobloga

i cyk, po 3 tygodniach używania Tindera ogarnięta panna z perspektywami i checią na stały związek, dzięki czemu mogę skasować apkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porady aby dotrzeć do tego punktu:
- nie bawcie się w pisanie, tylko od razu w pierwszej wiadomości zapraszajcie na spotkanie w realu
- bio jest równie ważne jak zdjęcia, piszcie czego szukacie
- nie kłamcie
#tinder #pijciezemnokompot #wyjsciezprzegrywu
  • 40
@slowiczak tez myślałem, że to tak działa, ale z mojego doświadczenia pierwsze spotkanie to duże sito, drugie oznacza, że jest coś na rzeczy, a trzecie to już pewnie serious biznes.

Myślałem, że tutaj ludzie sobie randkują miesiącami, a to ma inną dynamikę.

Ja mam problem z tym, że jest sporo osób z którymi sie dogadam i będzie fajnie, ale nie mam takiego wow.

@Tranq ona Ci się bardzo podoba?
@slowiczak dodam jeszcze, że właśnie to się wydaje spoko, takie flirtowanie bez szybkiego ładowania się w relację, tylko tu spędzamy czas, idziemy razem, stopniowo poznajemy się i budujemy zaangażowanie.

Dochodzi do pocałunku czy czegoś więcej i już ludzie myślą, że są zobowiązani teraz być ze sobą.
@gzymspiwniczny: Przyznam, że ja wolno buduję bliskie relacje. Uważam, że pewnych rzeczy nie da się przyśpieszyć i musi swoje przepłynąć, albo z drugiej strony może nie poznałam jeszcze tej odpowiedniej osoby, dla której mogłabym dać wszystko od razu ¯\_(ツ)_/¯

Wolę wolno i stopniowo.

Mam znajomych i niektórzy z nich bardzo szybko się pakowali w wielkie związki Oczywiście życzyłam im jak najlepiej, żeby się udało, ale z drugiej strony patrzyłam z politowaniem