Wpis z mikrobloga

Pierwszy zakup yerba mate z neta, warto brać z naturalmarket.pl? coś widziałem tu nie pochlebne opinie nie raz, a biorę chyba najbardziej popularne CBSE Energia Guarana + Guarani Energia, nie pomylą mi nic xD?
#yerbamate
  • 6
  • Odpowiedz
@kyperinho:
Zamawiałem od nich wiele razy, zawsze wszystko było na czas i 100% zgodnie, tylko raz podczas transportu lekko pękła paczka Rosamonte (usypało się z 5% paczki, sama yerba była wciąż pijalna), dostałem zwrot 50% ceny yerby.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}
  • Odpowiedz
@Sindarin: @DonislawDev:
Dzięki, nawet jeśli dostawą będzie do tygodnia to myślę, że przeżyje także pozostaje mi tylko zamówić, dzięki panowie.

Rozumiem, że za taki zestaw jak powyżej - 22 zł to najniższa cena? ( nie uwzględniam niższych jeśli to jakieś groszowe sprawy) Jeśli nie to ktoś poleci swoją najbardziej zaufana stronę w kontekście cena - rzetelność - dostawa ?
  • Odpowiedz
@kyperinho: ja kiedyś sporo zamawiałem z naturalmarket, rzadko kiedy wysyłali w mniej niż 4-5 dni, prócz tego wszystko okej. 22zł za CBSE i te Guarani, to mało, jeśli masz na myśli paczki 500g. Jeśli chcesz się rozejrzeć, to allegro i sortowanie od najtańszych, tam może coś wyłapiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie żebym reklamował ale ja zamawiam z dobreziele i dostawa jest szybka. Na początek to może jakieś Mate Green lub despelsdy bo nie mają dużo pyłu.
  • Odpowiedz