Wpis z mikrobloga

Czy w #poznan działa jeszcze #strazmiejska czy ją zlikwidowali? Rok temu przez ich stronę internetową zgłaszałam, że pod moim blokiem stoi od 5 lat wrak samochodu (mają nawet specjalny temat zgłoszeń wraki samochodów, więc zakładam, że się tym zajmują), nie dostałam odpowiedzi, po pół roku znowu wysłałam zgłoszenie - bezskutecznie. W ciągu ostatnich 2 lat kilka razy też próbowałam zgłosić palenie śmieciami i nigdy się do nich nie dodzwoniłam, przez formularz też nic nie podzialalo. Na to drogie mirki idą nasze podatki. #zalesie #smog #polska
  • 10
@MJToshi: Najbardziej #!$%@?ło mnie to, że nie zostawiają żadnego kwitu za szybą. Trzy dni stawałem w jednym miejscu i po 2 tygodniach dostałem 3 pisma pod rząd. Za odległość od pasów mniejszą, niż 10 metrów. No 10 metrów nie było, ale stanąłem koło 5-7 metrów od przejścia, co na warunki wildeckie jest dobrym wynikiem (ludzie stają tu gdzie popadnie). Eh, kurła.
@peanut_whu: O to u nas często nie ma nawet gdzie zaparkować więc często ludzie stoją przed blokiem gdzie sporo miejsca. Straż Miejska podjeżdża i siedzą z 30 minut albo kręcą się w okolicy. Jak żadne auto przez ten czas nie rusza to zakładają blokady albo mandaty lecą. Ostatnio chyba nawet blokad nie zakładali tylko foty aut/rejestracji chyba robili i kwit za wycieraczkę.

Raz chyba tylko znajomy dostał kartkę od nich z
@MJToshi: Najbardziej #!$%@?ło mnie to, że nie zostawiają żadnego kwitu za szybą. Trzy dni stawałem w jednym miejscu i po 2 tygodniach dostałem 3 pisma pod rząd. Za odległość od pasów mniejszą, niż 10 metrów. No 10 metrów nie było, ale stanąłem koło 5-7 metrów od przejścia, co na warunki wildeckie jest dobrym wynikiem (ludzie stają tu gdzie popadnie). Eh, kurła.


@peanut_whu: To znaczy, że ktoś Tobie pyknął fotkę i
@insystem: No u mnie przed blokiem jest wielki plac gdzie kiedyś można było parkować, aż komuś się to nie spodobało i zrobili zakaz. tak samo kawałek parkingu zamknęli i zrobili z niego strzeżony parking. Do tego też zlikwidowali parking gdzie kupa aut stała i teraz tam rosną chaszcze. Po godzinie 18-20 już kompletnie nie ma gdzie zaparkować w okolicy, ewentualnie na parkingu z którego giną auta mimo kamer więc nikt tam