Wpis z mikrobloga

@Biszkopcik: tak, widziałam ten wpis. Napisany w styczniu i informacja miała być do końca stycznia. Tymczasem juz prawie marzec, a nie ma ani pół informacji. Na discordzie support nie istnieje. Głównie rozchodzi się o to, że często huczne zapowiedzi, obiecanki, a terminów chyba nigdy nie dotrzymali. Roadmap w 2018 przewidywał do końca roku kopalnie. Mamy 2020 a kopalni jak nie było tak nie ma.
I to nie pierwszy raz, a w
@okamyczek: Masz rację ja nigdzie nie przeczę.
Szkoda bo gra miała potencjał, ale się wolno rozwija.
Ja skończyłem grać jak skasowało mi wszystkie postępy (lvl i karty) i ,,nie dało się tego przywrócić" w związku z czym miałem budynki rozwinięte, a znowu dostawałem na nie karty - 0 fanu.
@Biszkopcik: i widzisz. W dalszym ciągu komplety brak odzewu. Ale informacja, że następna gra jest w toku już padło i pewnie przy promocji będzie kolejny tag na wykopie, "wykop pomusz", "wykop pobierz", "tu mamy diskorda hehe chodźcie budujmy społeczność" a potem na te społeczność się wypną. Znowu zaczną się obietnice bez pokrycia i całkowita olewka dla graczy. Przypomnę tylko, że tutaj też gracze chętnie pomagali deweloperom w doborze lepszego logo, doborze
@Biszkopcik
@okamyczek właśnie wracam z urlopu, już odpisuję.

Prace nad Blocky Farm zostały mocno spowolnione, co nie oznacza, że nie mamy wobec tego tytułu dalszych planów. Obecnie jesteśmy skupieni nad rozwojem nowej gry.

Do supportu na Discordzie zostały wyznaczone osoby, które same zgłosiły się do pełnienia tej funkcji. Nie jestem w stanie samodzielnie pracować i ogarniać kilku kanałów kontaktu z graczami.

Spłycanie naszej relacji z fanami na Wykopie do "wykop pomusz" jest
@sortris: więcej pytań nie mam. I z tego miejsca zarazem chciałabym Cię przeprosić za agresywną postawę i podziękować za tę spowiedź. Sam rozumiesz, że sprawa rozwlekła się na bardzo długo i spora rzesza graczy albo odpuściła albo została z gorzkim posmakiem niespełnionych obietnic. To było trochę nie fair i wydaje mi się, że taką wiadomość jak napisałeś powyżej powinieneś umieścić już dawno temu i z własnej inicjatywy. Nie trafili by się
@okamyczek nic się nie stało. Zdaję sobie sprawę z tego, że zawaliliśmy kilka spraw.

Co do kopalni, Blocky Farm jest moim oczkiem w głowie i będę dążył do tego, aby nowe aktualizacje pojawiły się jak najszybciej.

Na Discordzie wielokrotnie pisałem też, że jeśli ktoś ma kompletny pomysł na mechanikę kopalni, to może nam go przedstawić. Być może będzie na tyle dobry, że ułatwi nam pracę i podsunie ciekawe rozwiązania :)
@okamyczek co już mamy w kwestii kopalni:
- projekt tego jak ma wyglądać
- listę i modele nowych budynków i produktów
To, czego brakuje:
- odpowiedzi na pytania jaka dokładnie ma być rola maszyny kopiącej (w HayDay rudy metali wydobywa się po prostu dynamitem)
- jak połączyć kopalnię z istniejącymi mechanikami w grze
- jak zmonetyzować kopalnię, tzn. jak zachęcić graczy do wydawania diamentów i oglądania reklam