Wpis z mikrobloga

Hej jakie etui polecicie i szkło, bo nie mogę się zdecydować, na razie korzystam z oryginalnego etui, ale strasznie się ślizga, bardzo dzięki za pomoc byczki
#mi9
  • 4
@kjs96: nilkin frosted - sprawdzone w boju. Samo pękło a telefon cały. Mircy polecają też etui nilkina to przezroczyste. A szkło to jeden chooj. I tak będzie pękało na krawędziach i na przednim aparacie będzie zbierał się kurz. Bierz tylko jak najtansze, nie ma sensu wtapiać 30, 40 czy więcej cebulionów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kjs96: Mam szkło Benks V Pro, założone na początku września. Nic nie pęka, wygląda dokładnie tak jak na początku. Żaden kurz nie podchodzi, bo szkło zakrywa też przedni aparat. Dotyk i odczytywanie odcisku palca działa bezproblemowo. Mogę je szczerze polecić po raz kolejny tutaj. Co do etui to używam Nilkin Nature. Jest przezroczyste, na czym mi zależało z uwagi na ładny tył telefonu. Dobrze chroni wystający moduł aparatu.
@Cunpollino: Nie, szkło nie przylega do krawędzi telefonu. W przypadku mojego etui nie ma możliwości zahaczenia w żaden sposób o szkło. Wszystko zależy od tego jak bardzo w tym Twoim ramka zachodzi na ekran, ale wydaje mi się, że nie powinno być problemu.