Wpis z mikrobloga

#fut Tak się zacząłem zastanawiać. W jaki sposób gracze są wydymani przez EA no na Yedderze? Było sbc za 500kola które każdy zrobił pewnie za polowe tej ceny. Nowa karta to 1.5 M. O wydymaniu można by mówić jakby o ta nowa było sbc w cenie POTM. To samo zreszta dotyczy pozostałych kart
  • 17
  • Odpowiedz
@M888: Mam taką samą rozkmine, czemu ludzie w ogóle piszą, że zostawi #!$%@?. Dla mnie to mogą nawet 10 kart jednemu zawodnikowi dac
  • Odpowiedz
@M888: Ale tu chodzi bardziej o mental, robili żeby mieć najlepsza dostępna wersje danego grajka a tu jeden dzień po SBC i ich najlepszy Benek już nie jest najlepszy. Tu tylko o to się rozchodzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@flexx: Nie przemawia to do mnie. Wydymani mogliby być Ci co by kupili za milion np Yeddera Winter refresh (gdyby był) a teraz by spadł do 500k bo wyszła lepsza wersja. Nie ci co zrobili i tak kozacka kartę za 1/3 wartości nowej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M888: Po prostu do tej pory była niepisana zasada, że jak piłkarz dostanie POTMa, to można mieć pewność, że to będzie najlepsza karta na najbliższe kilka miesięcy. Wczesniej, żeby przebić kartę POTM trzeba było dwóch ifow.
A teraz EA całe dwa dni po wygaśnięciu sbc wydaje lepszą kartę. No niektórzy mogą się poczuć oszukani.
  • Odpowiedz
@M888: graczy co zrobili potma jeszcze rozumiem mimo ceny tego nowego na rw ale jak na futbinie czytam nawet komentarze że rip otw owners a polowa osob która weszła w jego posiadanie w ostatnich dniach to ludzie którzy wydali 25k na barelle czy innego otw na przepalenie do sbc xD wpadł benek w ich ręcę praktycznie za darmo i jeszcze narzekają że ich ea wyruchało xD
  • Odpowiedz
  • 1
@M888

Poprostu ludzie już rzygają eventami

Szczególnie że to kopia urodzin FUT jeśli chodzi o zasady. W 19 jednak się czekało (pewnie wcześniej było jeszcze to mocniejsze) na eventy i bylo to jakieś wow. A teraz masz tęczę w składzie.

Tzn kumam o co chodzi EA. Ludzie nie chomikuja paczek przez to na jeden event co 2msc tylko otwierają na bieżąco, a ci co nie wiedzą co z Hajsem robić i nic
  • Odpowiedz