Wpis z mikrobloga

@dzoli: Oglądałem bb dwa razy bo ludzie mówili ze jak się obejrzy drugi raz to się ja bardziej rozumie i tego tylu #!$%@? #!$%@? mnie tak samo za pierwszym razem jak i za deugim

  • Odpowiedz
@dzoli: od któregoś sezonu skipowałem wszystkie sceny z nią xd generalnie nie wiem po co oglądałem ten serial, ale co do #!$%@?ących postaci to ona przy tej głównej blondynie z Homeland to najlepsza kumpela i anioł xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@dzoli: ludzie jej nienawidzą, bo serial jest tak skonstruowany, że kibicujemy głównemu bohaterowi. A to przecież Walter był największym #!$%@?, a jej zachowanie było absolutnie zrozumiałe i to ona była największą ofiarą tej całej sytuacji.
Dla mnie absolutnie najbardziej irytującą postacią była jej siostra, no milion razy gorsza od całej Skyler:D
  • Odpowiedz
@dzoli A tak serio to czemu ona wkurza ludzi? Widać, że kochała Walta, może ich małżeństwo nie było idealne, ale to nie jest harlekin tylko normalne życie. Po tym jak Walt dowiedział się o chorobie to ona była w stanie zrobić wszystko żeby mu pomóc, problem był taki, że to on był zbyt dumny żeby z jakiejkolwiek pomocy skorzystać. Zaczął kłamać, oszukiwać, wieść podwójne życie. To chyba normalne, że ona czuła, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@ierospap: przecież ona gdy dowiedziała się że Walter robi metamfetamine zareagowała i zachowywała się jakby żyła z terrorystą poszukiwanym przez cały świat.Jak zobaczyła siano,które zarabia to zaczęła mu pomagać,zdradzała go a część pieniędzy,które Walt zarobił wydała na ratowanie dupy swojego kochanka XD Mimo że brała czynny udział z praniu pieniędzy przy Hanku udawała że jest do tego zmuszana i sypała Waltera. Szmata i tyle w temacie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz