Wpis z mikrobloga

Jeśli postrzegasz przegryw przez brak różowej w waszym życiu to dam ci obraz jak to wygląda:
Jeśli macie +/-22lata i nigdy nie mieliście dziewczyny a jedyne koleżanki jakie macie to mama i babcia (opcjonalnie siostra) to zapewniam was że żadna dziewczyna was nie zechce, jesteście straceni. Dla kobiet niedorozwinięci, nie znający kodu, niepotrafiący rozpoznać tych subtelnych znaków zainteresowania, niepotrafiący działać, nie będący pewnymi siebie w stosunkach z kobietami, zapewne w większości introwertyczni niepotrafiący kobietę rozbawić, zaciekawić sobą, nie mający za sobą żadnego poważnego związku, żadnego doświadczenia. Wy miłość możecie zobaczyć już tylko na ekranie- w filmach, serialach, hińskih bajkach. Dla was nie ma ratunku. Żadna współczesna kobieta nie chce kogoś takiego. Jeśli jakaś cie przyjmie to tylko dlatego że była już przeruchana jak murzyńska wioska przez ebole, albo dlatego że ma za soba jakis schizowy związek i potrzebuje odbić się od mułu- mułu na którym wy jesteście i którym wy JESTEŚCIE. Mułem od którego chce uciec. Żaden z was nie jest dostatecznie ładny, dostatecznie bogaty, dostatecznie ekstrawertyczny, dostatecznie ciekawy, dostatecznie wysoki. Gdyby tak było już dawno ten tag by umarł. Taka jest prawda- jesteście odpadem.
Miłego czwartku, a pro po tęsknie za wpisami jednego przegrywa który w czwartki przesiadywał w Costa Coffee. Eeeeh, tak bardzo intrygujące i ciekawe wpisy. Zawsze w czwartek minuta ciszy dla ciebie. [*] Mimo że zapewne normikiem i trollem byłeś, to ja lubiłem te wpisy.


#przegryw #blackpill
  • 20
  • Odpowiedz
@Vipokov1: Ziomek, ty to idź na pszyrke się uczyć a nie na wykopie siedzisz. ( ͡º ͜ʖ͡º) Rób co tylko możesz i upodabniaj się do tej masy którą są oskarki i inne deweloperki jeśli nie chcesz czarodzieja. I najlepiej usuń tu konto. xD
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: Na prawdziwą atrakcyjność składa się wiele czynników. To tak jak dla nas- ok, może być loszka 10/10 ale jeśli będzie tępa to chyba nikt normalny nie będzie traktował jej jako poważnej kandydatki na żonę.
  • Odpowiedz
@Vipokov1: a jakich sygnalow chcesz. Jak laska lampi sie na ciebie co jakis czas to podbijasz. Ja tylko do takich lece. Nie zabawiam sie w zabawną małpe i nie podchodze do kazdej mozliwej jak PUAsi.
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: Niekoniecznie. Jeśli jesteś Chadem, laska będzie "prowadzić za rączkę" i pozwoli na większy margines nieogarnięcia. Natomiast jeśli nim nie jesteś, ale wygląd jeszcze mieści się w widełkach, musisz być odpowiednio dynamiczny.

@AryanWonderBoi: Oczywista oczywistość. Każdy etap za coś odpowiada. Tak samo, jakbyś zaczynał się uczyć czytać i pisać w wieku 20 lat. Życzę powodzenia. Jeśli do nieśmiałości względem kobiet dodasz brak znajomych z tej samej płci, wyszydzanie, gnębienie za
  • Odpowiedz