Wpis z mikrobloga

@Tylko_szczera_prawda: @Theos: jak zaczniecie kiedyś nagrywać na YouTube to niestety by nie zginąć będziecie musieli robić takie miniaturki czy tego chcecie czy nie. Nie jestem autorem ale rozumiem, że by przyciągnąć większość trzeba takie coś robić i ogromną ignorancją jest odrzucanie zawartości na rzecz miniaturki.

A zresztą - ja swoje, wy swoje. Potem napiszecie, że przejrzałem parę urywków i było #!$%@?.
@OmarBongo: filmik od znanego twórcy lub na konkretny temat nie potrzebuje clickbaitów ani gówno miniaturek ze strzałkami i otwartymi gębami.
Jeżeli temat dotyczy jakiś aferek, patotematyki, seksu albo "lifehaków" to jest gimbokontekt, który tego absolutnie potrzebuje aby utrzymać się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: nieznany typ robi filmik na temat gier - ani nie jest sławny ani temat nei jest konkretny - czyli zgadzasz się że mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW, i tak wcyhodza na tym na plusie bo ty tego nie włączysz ale na Twoje miejsce jest 5 innych widzów XD
Ja #!$%@?. Dobrzy jesteście. OP dodał link do naprawdę dobrego materiału na temat RingFita dla wszystkich tych, którzy regularnie na tagu pytają o to czy warto, a w odp dostał wysrywy sfrustrowanych ludzi, którzy musieli wylać swoje żale na dzisiejszą scenę YT i pokazać jacy to są wspaniali, bo nie oglądają dobrego contentu, oceniając po okładce (dosłownie) materiału. Nie chcesz, nie oglądaj. Wielki problem. Btw. Brawo za wyłuskanie jednego arhona z ugruntowaną
no arhon świetny przyklad, kanał który od 10 lat ma 300k subów XD


@OmarBongo: A co mnie obchodzi ilość subów xD Patostreamerzy pokroju rafonixow, gurali czy magicali mieli po kilka razy więcej subów. Czy to ma być dla mnie wyznacznikiem jakości ich contentu?

no to zobacz sobie miniaturki Tvgry, LTT (linus tech tips), Ziemniak, Morele.net, Techquicke, Qu


@hakeryk2: No i.. ? To, że na YT panuje idiotyczna moda na robienie
@Tesseract: Chciałbym tylko dodać, że Archon usunął swoje konto na wykopie właśnie z powodu tego, że ludzie robią wieczne spiny o wszystko inne tutaj zamiast odnieść się do ogólnej treści wrzucanych materiałów. Byleby tylko znaleźć prztyczek. "Gęby autora" nie ma na pewno połowy czasu, a nawet jeśli jest jej więcej niż w innych materiałach to raczej ciężko pokazać czym jest Ring Fit Adventure bez pokazywania "gęby autora". Lubię materiały Zagrajnika i