Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 218! W dzisiejszym wysrywie padło 12 HASEŁ oraz PODWÓJNE BINGO! Wyniki:
COMBO! #kieleckiulaniec wali CIEKAWOSTKĘ! Cóż takiego kurier mu dostarczył? Kolejną ZACHCIANKĘ, która była parę razy wspomniana

JĘZYK POLSKI: WŁANCZAM; TUTEJ; SE; MIZONDESTENDING;

0:20 "Nie ma czerwonej otoczki! Czyli to jest niespodzianka!" Oj, nie z nami-druszlakami takie numery, ty ulany oszuście. Aż śmierdzi REKLAMĄ.

2:00 MIEDZIANY MACGYVER bierze się za rozpakowywanie hehe nieprzewidzianej przesyłki. Cała konstrukcja od czasu do czasu MACANA.

3:19 Wspaniała zachęta do rabatu -20 lub -25%, wypowiedziana razem z REFLUKSEM ŻOŁĄDKA.

BŁĄD TECHNICZNY 3:52 Minimalnie, ale jednak ucięte zdanie.

11:43 Na TESTSCHABIE będzie test kamery podłączonej do panelu fotowoltaicznego. Tymczasem #ussponton przechodzi na LINK W OPISIE FILMU, do ogródków "smart garden".

12:50 "Będziemy eksperymentować!". Yhmm, już widzę TESTY ulańca. Lampa ma świecić 18h/dzień, on będzie wstawał ok 9., włączał ją ok 10, po czym będzie ją zostawiał na noc jak się #!$%@?, albo włączał 24 godziny pracy- 24 przerwy. Czekam na pierwszy kwik pod tytułem "kurnia, mogło by być sparowanie z hołm kitem, bo to człowiek zapomina, albo w podróży jest i jest lipa wtedy!"

Jak zwykle, z DYSTANSEM!
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 218! W dzisiejszym wysrywie padło 12 HASEŁ oraz PODWÓJNE BI...
źródło: comment_15814493794htlJ9MAFpH2aIbNfXnNrm.jpg
  • 3
@Bebzunator: To muszą być jego autorskie porady/pomysły, a tam czytał po prostu instrukcję, ale... w sumie masz rację!
Na koniec scen z kuchni KOMODA RADZI producentowi, że do ogródka przydały by się gumy do podłoża, co by się tak nie przesuwał po blacie + żeby sadzonki były podpisane na rączkach. No nie wiem, dla mnie wydaje się dość stabilny, zwłaszcza z ziemią i wodą, może po prostu nie trzeba nim #!$%@?ć
Pobierz PatoPaczacz - @Bebzunator: To muszą być jego autorskie porady/pomysły, a tam czytał p...
źródło: comment_1581450200TRpZdViJaNNyB418AZ37y8.jpg