Wpis z mikrobloga

Granie DR na PC w ligach 6-8 to jest istna udręka, każdy skład przeciwnika zbudowany pod robienie ikon, a po pierwszym gwizdku wchodzą Neymar/Messi/Ronaldo albo jakikolwiek zawodnik TOTY + Oshimen. Przeciwnik cały mecz muruje swoją bramkę, a sam strzela maksymalnie dwie bramki po jakichś strzałach życia. Przez ten tydzień spadłem z 6 ligi do 8, gdzie im niższa liga to grało mi się coraz ciężej. XD
#fut
  • 3
@svnrise: nie martw się na konsolach jest podobnie gdy ktoś widzi że robisz jakieś wyzwanie to wychodzi od razu albo w momencie gry straci bramkę przynajmniej ja tak mam na xboxie. Wczoraj robiłem jedno z zadań o Osimhena gdzie trzeba było nim strzelić dwie bramki gdy strzelilem już jedna i prowadziłem za każdym razem rywal wychodził...
@svnrise ja w rivals gram tylko rekreacyjnie jestem w 10 div bo tak mnie przydzieliło na początku. Ciągle tu spotykam takie składy że dziwię się że ea nic z tym #!$%@? nie robi. Mam uwierzyć że typ z Neymarem Mbappe i Messim jest w 10div albo inny mający pół składu ikon? Patologia i tyle