Wpis z mikrobloga

Jaka jest najbardziej #!$%@? rzecz jaka widzieliscie w internecie?
Nie mówie tu o rzeczach pokroju „gola dorota welman” czy cos takiego a raczej o rzeczach nie do konca legalnych.
Ja sam widziałem mnostwo jakichs beheadingow przez arabow, rozstrzeliwania itd ale chyba najwieksze wrazenie na mnie zrobilo jak Bestie z Dnipropietrowiska znecali sie nad bezdomnym i bili go mlotkiem po twarzy, grzebali srubokretem w jego brzuchu, grzebali w oczodole itd
Na 14 letnim Pietrzykowskim zrobilo to ogromne wrazenie i do dzisiaj pamietam te obrazki
  • 60
  • Odpowiedz
  • 24
@Pietrzykowski trochę widziałem ale osobiście wolę stronić od takich materiałów.
Oglądanie takich rzeczy sprawia komuś satysfakcję, czują się po nich bardziej męscy?
Nie lubię takich rzeczy nie lubię się bać kutwa brrr to znaczy że jestem słaby?
  • Odpowiedz
skórowanie zwierzat, konkretnie żywych fretek wiszących jak suszące sie ubrania i wyjących wniebogłosy, do dziś mam ten obraz w głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: staram się unikać takich rzeczy, ale czasem coś ktoś wrzuci na reddicie. Najbardziej #!$%@? wydaje mi się, jak jacyś kolesie złapali jakiegoś pedofila czy innego gwałciciela, rozebrali go, a potem dali jakiemuś wielkiemu psu, który wyszarpywał mu genitalia zębami.
  • Odpowiedz
  • 3
@Pietrzykowski samosąd mieszkańców latynoskiej wioski na dziewczynie która na polecenie gangu/kartelu zabiła kogoś. Pobili ją, próbowała odejść bo już ledwo chodziła, oblali benzyną i podpalili ale tylko jej nogi i brzuch. Dość długo i w coraz bardziej powolnych odruchach rękami próbowała zgasić ogień. Oglądałem bez dźwięku a i tak zrobiło wrażenie. Jest poziom sadyzmu o którym się pisze wyżej który uszkadza psychikę.
  • Odpowiedz